Eski WWE Süperstarı şaka yollu bir şekilde Adam Cole’dan “yasal” nefret ettiğini iddia ediyor


AEW yıldızı ve eski WWE Süperstarı Dax Harwood, doğum günü çocuğu Adam Cole’dan “yasal” nefret ettiğini iddia etti. Undisputed Elite üyesi bugün 33. doğum gününü kutluyor.

Cole’un gerçek hayattaki ortağı ve AEW meslektaşı Britt Baker, Twitter’a giderek eski NXT Şampiyonu’na yürekten bir mesaj gönderdi. AEW TV’de çiftin birlikte geçirdikleri güzel bir fotoğrafı paylaştı.

Baker’ın tweet’ine buradan göz atın:

ile ilgili bir sorununuz varsa @AdamColePro, bu senin hakkında ondan daha çok şey söylüyor. Gezegendeki en sevecen, özverili ve düşünceli insanlardan birinin doğum günü kutlu olsun. Her zaman her şeyde ve herkeste iyiyi bulmak. Dünyanın onun gibi daha çok insana ihtiyacı var. Seni seviyorum bebeğim. ♥️

DMD’ye yanıt olarak Harwood, Owen Hart Foundation Turnuvasında keskin nişancıya dokunmak zorunda kaldığında tek başına Cole’a kaybettiğini hatırladı. Ring of Honor Dünya Takım Şampiyonu şunları yazdı:

“Dostum, beni keskin nişancıya yönlendirdi! Ondan nefret ediyorum.”


Adam Cole kısa süre önce Triple H ve Shawn Michaels ile iletişimini sürdürdüğünü açıkladı.

Adam Cole, bir zamanlar WWE’nin en çok yükselen yıldızlarından biri olarak görülüyordu. Siyah-altın markasında geçirdiği süre boyunca NXT Şampiyonasını kazandı ve aynı zamanda eski bir NXT Kuzey Amerika Şampiyonu ve NXT Takım Şampiyonu.

Doğal olarak Cole, NXT’de hem Triple H hem de Shawn Michaels ile yakın çalıştı. Geçenlerde konuşan Kurt Açı GösterisiCole, iki Hall of Famers ile hala temas halinde olduğunu iddia etti.

Eski Undisputed Era lideri şunları söyledi:

“Bugüne kadar hala her ikisiyle de iletişim halindeyim. Hepsi sadece ‘Hey, nasılsın? Seni düşünüyorum, sana en iyisini diliyorum.’ Bu tür bir şey.” (H/T: Güreş A.Ş.)

Cole kısa süre önce Forbidden Door izle ve öde programında devasa bir Ölümcül Dört Yönlü Maçta yarıştı. Kazuchika Okada ve Adam Asmaca Adam Page’in de yer aldığı bir maçta Jay White’ın IWGP Dünya Ağır Siklet Şampiyonası için meydan okudu.

Ne yazık ki Cole için, o gece pinfall’ı alan ve maçın son aşamalarında da bir sakatlık geçiren oydu.


Brock Lesnar ilk tanıştıklarında Vince McMahon’a ne söyledi? Bir WWE Hall of Famer’dan dinleyin.

canlı anketCANLI ANKET

S. Adam Cole’un geleceğin AEW Dünya Şampiyonu olacağını düşünüyor musunuz?

Şimdiye kadar 6 oy

Brandon Nell tarafından düzenlendi

Yorumlar