Eski WWE Süperstarı Mojo Rawley’e ne oldu?


Mojo Rawley, WWE’de geçirdiği süre boyunca Andre The Giant Memorial Battle Royal’i kazanan bir avuç adamdan biri olmayı başardı. Yıldız, hayranlar arasında popülerdi ancak şirketin programlarında belirgin bir şekilde yer almadı.

Rawley, 2017’de geleneksel WrestleMania Battle Royal’i kazanmak için Rob Gronkowski ile güçlerini birleştirdi, kariyerinin en büyük galibiyeti ve muhtemelen The Hype Bros’taki zamanından bu yana en önemli hamle.

Rawley, 15 Nisan 2021’de sözleşmesinden serbest bırakılmadan önce neredeyse on yıl boyunca Stamford merkezli promosyonun bir parçasıydı. O zamanlar, yedi kez 24/7 Şampiyonu on aydan fazla bir süredir hareketsizdi.

Mojo Rawley, WWE’nin çıkışından bu yana ring dışında meşgul.

Rawley, bir yıldan uzun bir süre önce piyasaya sürülmesinden bu yana henüz yüzüğe geri dönmedi ve Authors of Pain’in İngiltere merkezli WES şovu, geçen hafta geri dönüşünü kutlayacaktı. Ancak maç son dakikada iptal edildi.

Bu arada, Mojo kısa süre önce uzun zamandır sevgilisi Gracie Tracy ile nişanlandığını duyurdu ve farklı bir kariyer yoluna girdi.

Rawley kısa süre önce GI Joe’nun prequel’inde yer aldı. Yılan gözlü ve bir ortak ev sahibi olarak çalışıyor TMZ SporFox Sports’ta günlük olarak yayınlanan .

Eski şampiyon aynı zamanda Paragon Talent Group’un kurucu ortağı ve birçok tanınmış güreşçiyi ve eski süperstarı temsil ediyor. Etkileyici kadrosunda eski WWE yıldızları Renee Paquette, The IIconics, Tyler Breeze, Nia Jax, No Way Jose, Kalisto, Mike Bennett ve Tye Dillinger yer alıyor.

ile bir röportajda Spor Resimli, Rawley kısa süre önce bahsi geçen organizasyon hakkında konuştu.

“Profesyonel güreşçilerin profesyonel güreş balonunun dışında neler yapabileceğini dünyaya gösterme misyonuyla Paragon Talent Group’u kurdum. Her şey, marka anlaşmaları ve kalıcı ortaklar yaratmak, dünyaya profesyonel güreşçilerin değerini göstermekle ilgili” diyor Sportskeeda.

Rawley geçen yıl güreş balonunun dışında meşgul olmasına rağmen, eski WWE yıldızı Ocak ayında emekli olmadığını ve gelecekte geri döneceğini açıkladı.

“Antrenmanım başladı ve resmi olarak güreşe geri döndüğümü duyuracak kadar iyi hissediyorum bebeğim! COVID beni yakaladığını sandı ama unutmuş olmalı… Güreş

Taraftarlar, güreş sektöründeki 35 yaşındaki yıldızı neler beklediğini bekleyip görmek zorunda kalacak.


Eski bir WWE yıldızı, Brock Lesnar’ı yönetme konusunda isteksiz. İşte nedeni.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/whatever-happened-former-wwe-superstar-mojo-rawley?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir