Eski WWE Süperstarı Lars Sullivan’a ne oldu?


Eski WWE Süperstarı Lars Sullivan, şirketten serbest bırakılmasından bir yıldan fazla bir süre sonra bugün 33. doğum gününü kutladı.

Bir zamanlar The Freak olarak bilinen adam, NXT’de zaten bir isim yaptıktan sonra serbest bırakılmasından önce SmackDown markasına itildi.

Sullivan, siyah ve altın markası üzerinde çalışırken, hatta Aleister Black’e karşı NXT Şampiyonası için bastırırken birçok unutulmaz kavganın parçasıydı.

Yıldızın ilk çıkışından önce beş ay boyunca ekrandan uzak kalmasına neden olan bir endişe krizi geçirdiği bildirildikten sonra ana kadroya terfi ettiğinde kariyeri yokuş aşağı gitti.

Döndükten sonra SmackDown’a draft edildi ancak The Lucha House Party’ye karşı oynadığı maçta dizinden yaralandı ve daha sonra Ekim 2020’ye kadar onu kadro dışı bıraktı. WWE Sullivan’a yeni bir karakter olarak başladı ve Shorty G’yi son maçında yendi. Ocak 2021’de şirketten ayrılmadan önce.

Lars Sullivan, WWE’nin serbest bırakılmasının ardından güreş işinden sessizce uzaklaştı.

Sullivan, ana kadro kariyeri boyunca endişeyle mücadele etti ve bu, yıldızın bir röportajda dikkat çekmesine neden oldu. kavgacı Şubat 2021’de güreşle “muhtemelen bitti”.

33 yaşındaki oyuncu, o zamandan beri bir fitness ve güç antrenörü olarak kariyerine başladı ve aynı zamanda gelecek vadeden süperstarlara güreş eğitimi verdi. Dave Meltzer’e göre, Nisan 2021’de güreşten emekli olduğu ancak şimdi Bar-Knuckle Boxing’de kariyer yapmak istediği bildirildi. Güreş Gözlemcisi.

‘Dylan Miley, eski Lars Sullivan, şimdi Bare Knuckle promosyonlarından biri için çalışma fikriyle boks eğitimi alıyor. 32 yaşında, boks antrenmanına başlamak için yaşlı. Ayrıca, çok fazla 330 kiloluk boksör veya MMA dövüşçüsü görmüyorsunuz. Hikaye şu ki, yaşının bir faktör olduğu ve yeni başladığı konusunda hiçbir yanılsaması yok, ancak bu sporda yarışmayı planlıyor.” Sportskeeda

Eski süperstar sosyal medyada da aktifliğini koruyor ve hala WWE tarafından kendisine verilen ismi çevrimiçi kişiliğinin bir parçası olarak kullanıyor gibi görünüyor.


Brock Lesnar ilk tanıştıklarında Vince McMahon’a ne söyledi? Bir WWE Hall of Famer’dan dinleyin.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/whatever-happened-former-wwe-superstar-lars-sullivan?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir