Eski WWE Süperstarı Johnny Gargano, başarısını William Regal’e borçlu


Yakın tarihli bir röportajda, eski NXT Süperstarı Johnny Gargano, William Regal’in WWE’deki kariyerini nasıl etkilediğini anlattı.

Regal, NXT’nin siyah ve altın çağında birçok yeteneğin takıma katılmasından sorumluydu. En büyük isimlerden ikisi Johnny Gargano ve Tommaso Ciampa.

Eski NXT Triple Crown şampiyonu Johnny Gargano, yarışmanın son konuğuydu. Chris Van Vliet ile INSIGHT çok çeşitli konuları tartışmak için. Gargano, 2015’te WWE’nin radarına nasıl girdiği sorulduğunda, tüm krediyi Regal’e verdi.

Johnny Gargano, “2015-2016 sanırım tamamen radara girdiğim zamandı. Bu, açıkçası William Regal adındaki bir adam sayesinde oldu,” dedi. “William Regal, bağımsız güreşçilerin ve benim gibi cılız erkeklerin büyük bir savunucusuydu. Bu süre zarfında onlara fırsat verilmedi. 2016’dan 2021’e kadar kaldığım o pencerede olmak çok çılgınca. Harika bir koşu yaptım. Oradaki zamanımı kesinlikle en üst düzeye çıkardım. Özellikle NXT’de, oraya gidebilmek için bana verilen maçlar ve fırsatlar ve 15.000 koltuklu arenanın önünde ana etkinlik Takeovers.” [H/T SESCoops]

Aşağıdaki röportajın tamamına göz atın:

Eski WWE Süperstarı Johnny Gargano, başarısını William Regal'e borçlu

Johnny Gargano’nun NXT mirası için William Regal’e teşekkür etmesi gerekiyor

Johnny Wrestling, yıllar içinde kendisi için oldukça kariyer yaptı ve WWE’de ulusal sahnede fark edilmesine yardım ettiği için Regal’e teşekkür etti. Gargano, NXT’de yarattığı mirasın bazı genç hayranlar tarafından Shawn Michaels’ın ilk kez WWE Şampiyonasını kazanması gibi hatırlanmasının çılgınca olduğunu düşünüyor.

Johnny Gargano, “Bugün bu tanışma, selamlaşma ve imza atma işlemlerini yapabilmek. İnsanların bana gelip hayatlarını nasıl etkilediğime dair hikayelerini paylaşmaları çok güven verici.” dedi. “Çünkü daha gençken, çocukluk hayalim olan Shawn Michaels’ın güreşçi olmak istememe sebep olduğunu düşünmek çılgınca. Dışarıdaki bazı çocuklar için Takeover: New York’ta NXT şampiyonluğunu kazanmam beni bu hale getirecek. güreşçi olmak istiyorlar. Bu yüzden kendi içinde bu tür bir mirasın olması harika.”

Gargano geçen yıl Aralık ayında sözleşmesinin sona ermesinin ardından NXT’den ayrılmıştı. O zamandan beri eşi Candice LeRae’den bir erkek bebek babası oldu.


Johnny Gargano’nun yorumlarına ne diyorsunuz? Şirket William Regal’i piyasaya sürdüğünde NXT markasının onları başarılı kılan şeyin büyük bir parçasını kaybettiğini düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde ses çıkararak düşüncelerinizi bize bildirin.


Undertaker neden konuşmasında Mick Foley’den bahsetmedi? Uzmanlar tartıyor tam burada.

Debottam Saha tarafından düzenlendi

canlı anketCANLI ANKET

S. WIlliam Regal’i kaybetmenin WWE NXT için büyük bir kayıp olduğunu düşünüyor musunuz?

Şimdiye kadar 6 oy