Eski WWE gazisi, The Hardys’in eski AEW Takım Şampiyonları ile olan segmentini eleştiriyor


Eski WWE gazisi Jim Cornette, Dynamite’ın son bölümünde The Young Bucks ile The Hardys’in segmentini eleştirdi. İki takım geçtiğimiz günlerde birbirlerine karşı potansiyel bir maç yaptı.

Jeff Hardy’nin bir Owen Hart Foundation Turnuvası eleme maçında Bobby Fish’i kazanmasından sonra, eski WWE Şampiyonu ve kardeşi Matt ve Nick Jackson ile ringde bir araya geldi.

Derginin son sayısında konuşurken Jim Cornette Deneyimiemektar izleyicinin segmenti umursamadığını iddia etti:

“Sonra The Hardly Boys, The Hardy Boys ile yüz yüze gelmek için ringe geliyor ve pamuğun üzerine gıcık fare tıkırtıları duyabiliyordunuz. ahır. Ve sonunda Matt, ses çıkarmadıkları için onları ‘sil, sil’ yapmaya ikna etmeye çalışıyor. Silmeyi seviyorlardı, muhtemelen az önce gördüklerini silmiş olmayı dilerlerdi.” (3:00:00 – 3:00:31 arası)


Jim Cornette ayrıca The Hardys’in teke tek maçlarda güreşmemesi gerektiğine inanıyor

üzerinde konuşurken Jim Cornette Deneyimi, Cornette, The Hardys’in hiçbirinin AEW’deki tekler maçlarında rekabet etmemesi gerektiğini söyledi. Ne Matt ne de Jeff’in 40’lı yaşlarında vücutlarını riske atmaması gerektiğine inanıyor:

“O [Jeff Hardy] şimdi Swanton Bomb’u gerçekten vuruyor; Neden birinin onun için orada yattığını bilmiyorum. Bu insanlar, WWE günlerini ve uzun zaman önce maçlarını hatırladıkları için Jeff’i sevip sevmediklerini bilmiyorum. Ancak bu ortamda, AEW’de Hardy’lerden herhangi biri, birlikte olmak için tekli bir maçta olmalı mı? Ve bilirsiniz, ben her zaman Hardy’lerin hayranı oldum ve onların bittiğini ve gençliklerinde çok risk alan kişiler olduklarını biliyorum ama bunu 40’lı yaşlarının sonlarında yapmak zorunda değiller.” ( 8:07’den 9:40’a kadar)


Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanırsanız lütfen Jim Cornette’in Deneyimine itibar edin ve Sportskeeda Wrestling’e çeviri yazısı için bir H/T verin.


WWE neden bir sonraki Brock Lesnar’ı serbest bıraktı? WWE Hall of Famer’a sorduk tam burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-ex-wwe-veteran-criticizes-the-hardys-segment-former-aew-tag-team-champions?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın