Eski WWE gazisi Ronda Rousey’nin şu anki karakterini eleştiriyor (Exclusive)


Dutch Mantell, Ronda Rousey’nin WWE’deki şu anki karakterini eleştirdi.

SmackDown’ın bu haftaki bölümünde Rousey ve Natalya arasındaki rekabet hararetli bir hal aldı. SmackDown Kadınlar Şampiyonu, şirkette ayakta kalabilmek için ‘geliştirme ameliyatları’ yaptırdığı için rakibine ateş etti.

Sportskeeda Wrestling’s’in son sayısında konuşurken Tahrik konuşmasıMantell, eski UFC yıldızını ekrandaki kişiliği nedeniyle eleştirdi. WWE’nin her zaman Rousey’nin televizyonda The Baddest Woman On The Planet hilesini canlandırmasına izin vermesini önerdi:

“Bilirsin Ronda, bunu o bulmadı. Islak paspas gibi bir kişiliği var. Kafam karıştı, yüzüğe geldiğinde gülümsüyor ve sonra ringe giriyor ve ciddi olmaya çalışıyor, Neden ona izin vermiyorlar anlamıyorum? O gezegendeki en kötü kadın. Neden bu karakteri yüzüğe kadar yapmıyorsun?” (53:11’den 53:51’e kadar)

Sportskeeda Wrestling’s Smack Talk’un en son sürümünü aşağıdan izleyebilirsiniz:

youtube kapağı

Lacey Evans, Natalya’nın SmackDown Kadınlar Şampiyonu olarak Ronda Rousey’i tahttan indirmeyeceğine inanıyor

Ronda Rousey, Money in the Bank’te SmackDown Kadınlar Kemerini Natalya’ya karşı savunacak.

Aynı gösteride Lacey Evans, Bank Ladder Maçında Kadınlar Parası’nı kazanmayı ve kendisine RAW veya SmackDown Kadınlar Şampiyonası’nda bir şans kazanmayı hedefleyecek.

WWE hakkında konuşuyor YumrukEvans, Rousey ve Natalya arasında yapılacak olan şampiyonluk maçına ilişkin değerlendirmesini yaptı:

“Hayır, işte nedeni ve bunu göğsümden çıkarmama izin ver. Ama son zamanlarda gördüğüm duygusal değişimden biraz üzgünüm ve bir bebek sahibi olmaktan ona canlı TV’de gözyaşlarımı işaret etmesine ve kullanmasına geldim. Benim platformumda ve o üzgün. Bu yüzden duygularını kullanıyor, bu yüzden NXT’ye gidiyor, tüm bu çalışkan kadınlarla eğlenmeyi seçiyor ve bunun nedeni sadece rotası nedeniyle mi yoksa son zamanlardaki kariyeri yüzünden mi kızgın olduğunu bilmiyorum.”

Eski Sassy Southern Belle, yüzüğü Alexa Bliss, Liv Morgan, Raquel Rodriguez, Asuka ve Shotzi ile paylaşacak ve yedinci bir süperstar henüz bayanlar merdiven maçında belirlenecek.


Bu makaleden alıntılar kullanırsanız, lütfen Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin ve YouTube videosunu gömün.


AEW Kadınlar Dünya Şampiyonu’nu bizimle Yasak Kapı Kartını bitirmesi için aldık. burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-former-wwe-veteran-criticizes-ronda-rousey-s-current-character-exclusive?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir