Eski WWE gazisi Bray Wyatt ve birkaç yıldıza övgüler yağdırıyor


Eski WWE baş yazarı Vince Russo, Bray Wyatt ve Alexa Bliss gibi birkaç güreşçiye övgüler yağdırdı.

Eater of Worlds, geçen yıl WWE sözleşmesinden ve diğer birçok yetenekten bütçe kesintileri nedeniyle serbest bırakıldı. Ayrıca ürkütücü alter-ego’su The Fiend olarak da biliniyordu. Eski bir WWE ve Evrensel Şampiyonudur ve birden fazla premium canlı etkinliğin başlığını yapmıştır.

ile yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında güreş arkadaşı, Vince Russo’dan herhangi bir kadrodan birini alabilseydi hangi güreşçilerin etrafında bir gösteri yapacağını söylemesi istendi. Bray Wyatt’tan seçeceği yıldızlardan biri olarak bahsetti ve ondan harika bir oyuncu olarak bahsetti.

Russo, “Size bazı insanlara anladığını, anladıklarını ve iyi performans sergilediklerini söyleyeceğim” dedi. “Öncelikle kardeşim, herhangi bir kadroda olmamasına rağmen, Bray Wyatt bu listenin başında olurdu. Yani, harika bir sanatçı, harika bir şovmen. Bence Alexa Bliss harika bir şovmen. Ne yaptığını biliyor. , o çok iyi, o en korkunç açılarda ve hikayelerde çok saçma, bu çok saçma ama ben her zaman diziyi yazmadığını söylerim, bence o anlar. Elias’ı Elias iken hep sevmişimdir. Rhea Ripley bir katil, bence onu yanlış kullanıyorlar. Bu kadını nasıl kullanacaklarına dair hiçbir fikirleri yok ama bence o bir yıldız.” (1:16:45-1:17:44)

youtube kapağı

Bray Wyatt, WWE’den ayrıldığından beri henüz ringde yarışmadı

The Eater of Worlds, WWE’nin en iyi yıldızlarından biriydi. Yüzüğü John Cena, The Undertaker, Goldberg ve Chris Jericho gibi birçok önemli yıldızla paylaştı. Kariyerinin en büyük galibiyetlerinden biri, WrestleMania 36’da 16 kez dünya şampiyonu olan oyuncuyu yendiğinde geldi.

Alternatif kişiliği The Fiend hayranlar arasında çok popülerdi ve hatta karakteri canlandırırken imrenilen Evrensel Şampiyonluğu kazandı. WWE’den ayrıldığından beri Wyatt başka hiçbir yerde yarışmadı. Şu anda herhangi bir büyük güreş promosyonuyla anlaşmalı değil ve bir sonraki durağını görmek ilginç olacak.


Yukarıdaki alıntıyı kullanırsanız, lütfen Wrestle Buddy’ye teşekkür edin ve transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


İki eski WWE baş yazarına Vince McMahon’un şirketten geri adım atmasını sorduk. Buraya Tıkla.

canlı anketCANLI ANKET

S. Bray Wyatt’ı AEW’de görmek ister misiniz?

şimdiye kadar 7 oy

Colin Tessier tarafından düzenlendi

Yorumlar