Eski WWE Evrensel Şampiyonu, Edge’e saldırdıktan ve Kıyamet Günü’nün lideri olduktan sonra sessizliği bozdu


RAW’ın bu haftaki bölümünde Finn Balor, Edge’e saldırarak düşünülemez olanı başardı ve Kıyamet Günü’nün yeni lideri oldu.

Twitter’a konuşan eski WWE Evrensel Şampiyonu, Hell in a Cell’in ardından yaşanan şok edici olaylardan sonra sessizliğini bozdu.

Balor, The Rated-R Superstar’da çelik bir sandalyenin bir parçası ile bir çapraz yüzü kilitlerken çekilmiş bir fotoğrafını yayınladı. Açıklamasını şu şekilde yaptı:

“Şimdi kim gülümsüyor?”

Finn Balor’un aşağıdaki tweetine göz atın:

WWE, bu geceki RAW’dan önce yeni bir Mahşer Günü üyesinin açıklanacağını duyurdu. Balor’un yüzüğe doğru yürümesiyle taraftarlar, eski Evrensel Şampiyonun Hall of Famer ve fraksiyonu ile ittifak kurmasını bekledi.

Bunun yerine, Damian Priest artık eski liderine vurdu. Balor, Priest ve Rhea Ripley, yeni Kıyamet Günü lideri büyük bir açıklama yapmak için Coup de Grace’i vurduğunda, çok kez WWE Dünya Şampiyonu üzerinde durmaya başladı.

Hell in a Cell’de Edge, Ripley ve Priest üçlüsü, heyecan verici bir Karışık Takım Maçında Liv Morgan, AJ Styles ve Balor’dan oluşan babyface üçlüsünü yendi.


WWE Evreni, Finn Balor’un Edge’e saldırmasından ve Yargı Günü’ne katılmasından sonra şoktaydı.

Finn Balor’un Kıyamet Günü’nün yeni lideri olması, WWE Evreninin RAW’da ortaya çıkmasını beklediği bir şey değildi.

Bununla birlikte, Cody Rhodes’un göğüsleri yırtık bir şekilde sahalardan uzak kalmasıyla, sosyal medyadaki birçok hayran, Edge’in artık RAW’da en iyi babyface olacağını öne sürdü.

Bununla birlikte, WWE Evreninin bir kısmı Balor’un Kıyamet Günü ile ittifak kurmasından keyif aldı. Hayranları, tweetine yanıt olarak bazı ilginç gönderilerle hareketi alkışladı:

Ancak, herkes Balor ve arkadaşlarından hoşlanmadı. RAW’da Edge’e saldırıyor. Twitter’a giren bir hayran, eski Evrensel Şampiyonun eylemlerini eleştirdi:

@FinnBalor 40’lı yaşlarının sonlarında bir adamı alt etmek için üçünüz aldınız. Daha iyisini yap…..

The Rated-R Superstar’ın Kıyamet Günü’nde serbest bırakılmasını ve ileriye dönük olarak onlara karşı çekişmesini bekleyin.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-former-wwe-universal-champion-breaks-silence-attacking-edge-becoming-leader-judgment-day?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel