Eski WCW yıldızı Becky Lynch’i büyük övdü


Eski RAW Kadınlar Şampiyonu Becky Lynch, her zaman WWE’nin en çok yönlü ve vokal sanatçılarından biri olarak biliniyor. Son zamanlarda, Big Time Becks, eski WCW yıldızı Konnan’dan yüksek övgü aldı.

RAW’da Lynch, Asuka ve WWE RAW Kadınlar Şampiyonu Bianca Belair ile Hell in a Cell’deki eşleşmesini ayarlamak için tasarlanmış bir promosyon segmentinde yer aldı. Üçü de birlikte ringdeydiler, çengel ticareti yapıyorlardı.

Son zamanlarda yayınlanan bir bölümde 100 tutmak podcast, sunucular Konnan ve Disco Inferno, bölümün ses kayıtlarını dinledi. Bir inceleme sunan eski WCW yıldızı, şovu çalanın açıkça Big Time Becks olduğunu söyledi. Becky’nin renkleri bir bukalemun gibi değiştirme yeteneğinin eşi benzeri görülmemiş bir başarıya yol açtığına dikkat çekerek devam etti.

Podcast sırasında Konnan, “Her zaman iyi tanıtımlar yapıyor” dedi. “Kendini yeniden icat etmek, topuk gibi görünmek konusunda harika bir iş çıkardı. Saçını, makyajını, tavırlarını, doğumunu kestirmek… Bu onun tarafından yine harika bir promoydu.” [3:18 – 3:30]

youtube kapağı

HİKAYE REKLAMIN ALTINDA DEVAM ETMEKTEDİR

OKUMAYA DEVAM ET

Hem Konnan hem de yardımcı sunucu Disco Inferno, Hell in a Cell eşleşmesine hazırlanırken bölümün geri kalanında Lynch’i övmeye devam etti.


Becky Lynch, üçlü tehdit maçında RAW Kadınlar Unvanını yeniden ele geçirme teklifinde başarısız oldu.

Yakın zamanda sonuçlanan Hell in a Cell’de Big Time Becks, Asuka ve Bianca Belair’e karşı çıktı.

WWE’nin EST’si, Yarının İmparatoriçesi’ni tuşlayarak RAW Kadınlar Ünvanını korudu. Bu, Belair ve Lynch arasında bir final maçı daha yapma ihtimalini açık bırakıyor.

Rekabetleri birkaç ay sürdü ve Becky’nin Summer Slam 2021’de Smackdown Kadınlar Şampiyonası için Belair’i 26 saniyede yenmesiyle başladı.

HİKAYE REKLAMIN ALTINDA DEVAM ETMEKTEDİR

OKUMAYA DEVAM ET

WWE’nin bu neslin en iyi kadın sanatçılarından biri oldu. İrlandalı Lass Kicker, dört kez Smackdown Kadınlar Şampiyonu oldu ve unvanın RAW versiyonunu iki kez elinde tuttu.

Öne çıkan diğer isimler Charlotte Flair, Sasha Banks ve Bayley ile birlikte, World Wrestling Entertainment’daki ‘Kadın Devrimi’nden sorumlu olduğu için geniş çapta itibar görüyor.

Money in the Bank’ı dört gözle beklerken Becky Lynch’in bir kez daha altını geri alıp alamayacağını göreceğiz.


Lütfen Keepin’ It 100 podcast’ine atıfta bulunun ve kopyalanan alıntılardan herhangi birini kullanmayı düşünüyorsanız Sportskeeda’ya bir H/T verin.


Ezekiel, Elias’ı onunla takılmaya davet ediyor. Sportskeeda Güreş Özel
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-former-wcw-star-high-praise-becky-lynch?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel