Eski şampiyonun en son videosu hayranları endişelendiriyor, Ronda Rousey bölümü kopyalamak için çağrılıyor, Büyük şimdiki yıldız “bütçe kesintilerine” bir şans veriyor


Sportskeeda Wrestling’in son 24 saatteki en önemli haberlere baktığımız günlük WWE News Roundup’ın son sayısına hoş geldiniz.

Pazartesi Gecesi RAW veya Cuma Gecesi SmackDown olsun, iadeler ve sürprizler son birkaç haftadır WWE şovlarında norm haline geldi. Mavi markanın son bölümü, hem Hit Row hem de Ronda Rousey dönüşlerini yaptığı için farklı olmadı. Eski UFC yıldızıyla ilgili iki ilginç haberimiz var.

Ek olarak, Hall of Famer’ın yer aldığı yeni bir video hayranların kafasını karıştırdı ve endişelendirdi.

Lafı daha fazla uzatmadan, doğrudan bugünkü News Roundup’a geçelim. Aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi ve tepkilerinizi bize bildirdiğinizden emin olun.


#3. Ronda Rousey, SmackDown dönüş bölümü için çağrıldı

Eski SmackDown Kadınlar Şampiyonu Ronda Rousey, bu hafta mavi markayla WWE televizyonuna geri döndü. SummerSlam 2022’de hakeme saldırdıktan sonra askıya alındı ​​ve para cezasına çarptırıldı.

Rousey, Liv Morgan ve Shayna Baszler arasındaki sözleşmeyi durdurdu. Gezegendeki En Kötü Kadın daha sonra bir çanta dolusu para çıkardı ve cezasını ödemek için tüm parayı yüzüğe attı.

Hayranlar, bu bölümün, Becky Lynch’in birkaç yıl önce Pazartesi Gecesi RAW’da yaptığı ve Rousey’i kopyalamak için çağırdığı bölüme oldukça benzer olduğunu hemen fark ettiler.

Lynch de aynı şeyi fark etti ve komik bir şekilde “Ronnie (seviyor) Adam” yanıtını verdi. Becky Lynch ve Ronda Rousey’nin gelecek yılki WrestleMania 39’da teke tek maç yapacakları yönünde yoğun söylentiler var. Ancak tüm bunlar, Lynch’in sakatlığından zamanında kurtulup kurtulamayacağına bağlı gibi görünüyor.


#2. Ronda Rousey, WWE’nin “bütçe kesintilerine” bir şans verdi

SmackDown’a dönüşünün ardından Ronda Rousey, WWE’ye ilginç bir mesaj göndermek için Instagram’a gitti. SmackDown dönüşünden bazı resimler paylaştı ve şirketten para cezası için ödediği parayı “bütçe kesintilerinde” yardımcı olabileceği için akıllıca kullanmasını istedi:

Rousey, “Bu parayı akıllıca kullanın @wwe – Belki bu “bütçe kesintileri” konusunda yardımcı olabilir. Tekmelemem için biraz geri getirin,” diye yazdı Rousey.

Son iki yılda WWE tarafından birkaç yıldız serbest bırakıldı ve birçoğunun bildirilen nedeninin “bütçe kesintileri” olduğu belirtildi.

Şirket, COVID pandemisine rağmen rekor kar elde ettiği için çoğu kişi bu mantığı sorguladı. Triple H şimdi görevdeyken, daha önce piyasaya sürülen büyük isimlerin bazılarını geri getiriyor.


#1. Eski dünya şampiyonunun son videosu hayranları endişelendiriyor

WWE Hall of Famer ve eski Dünya Ağır Siklet Şampiyonu The Great Khali, yakın zamanda halk arasında ağlarken görüntülendikten sonra hayranlarını endişelendirdi.

Yukarıdaki video klipte Khali, medyanın önünde fotoğraflar için poz verirken görülüyor. Ancak aniden yüzündeki yaşları silmeye başladı ve olay yerinden ayrıldı.

Video o zamandan beri sosyal medyada viral hale geldi ve hayranlar eski dünya şampiyonuna ne olduğunu merak ediyor. Bir medya mensubunun videoda Khali’ye doğum günü planlarını sorduğu duyuluyor.


The Shockmaster’a Vince McMahon’un emekliliğini sorduk. burada

S. WrestleMania 39’da Ronda Rousey ile Becky Lynch’i görmek ister misiniz?

Şimdiye kadar 88 oy
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/wwe-news-roundup-former-champion-s-latest-video-leaves-fans-concerned-ronda-rousey-gets-called-copying-segment-major-current-star-takes-shot-budget-cuts?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir