Eski şampiyon yeni isim ve hileyle çıkış yapıyor, Veteran en iyi süperstarın görünüşüyle ​​dalga geçiyor, AJ Styles’ın Impact Wrestling’e mesajı – 22 Haziran 2022


Günlük başka bir sayıya hoş geldiniz WWE Spor eğlence dünyasından en büyük haberleri ve güncellemeleri getirmeye çalıştığımız News Roundup. Bugünkü sayımızda Sami Zayn, AJ Styles ve Jordan Devlin gibi büyük isimlerin yer aldığı bazı ilginç konulara göz atacağız.

Sami Zayn, SmackDown’daki en eğlenceli süperstarlardan biri oldu. Kendini soyunma odası lideri ilan eden oyuncu, haftalardır Roman Reigns’in gözüne girmeye çalışıyor.

Zayn, şirkete ilk çıkışından bu yana ciddi bir görünüm değişikliği yaşadı. Şimdi uzun bukleleri ve dalgalı sakalıyla dağınık bir görünüme sahip. Bugünkü toplantıyı eski bir WWE Superstar’ının Zayn’in görünüşüyle ​​dalga geçmesiyle açıyoruz.


#3. Kid Kash, Sami Zayn’in görünüşüyle ​​dalga geçti

Eski WWE Süperstarı Kid Kash, Cafe de Rene’de göründü ve Sami Zayn hakkında ne düşündüğünü anlattı. Kash, Zayn’in fiziğinden etkilenmediğini ve eski IC Şampiyonunun geleneksel bir güreşçiye benzemediğini söyledi.

Zayn’in şu anki görünümünü tamirci olan komşusununkiyle karşılaştırmaya devam etti:

”Tamirci olan komşuma benziyor. Komşum onun gibi kıvırcık saçlı, onun gibi gür sakallı, onun gibi fiziği olan bir tamirci. Ne oldu? Her şey nerede değişti?”

Kash ayrıca güreşteki daha küçük adamların WWE’de başarılı olmalarına yardım eden kişinin Rey Mysterio olduğunu iddia etti. AEW yıldızı CM Punk’a bir şans vererek, Punk’ın daha küçük adamların yükselmesinde büyük bir rolü olduğuna inanmasına rağmen, öncü olanın Mysterio olduğunu söyledi.


#2. AJ Styles, Impact Wrestling’e içten bir mesaj gönderdi

Impact Wrestling, geçtiğimiz hafta sonu Slammiversary’de bir başka muhteşem izle ve öde programı sundu. Impact Wrestling/TNA’in 20. yılını kutlamak için birden fazla eski süperstarı programda mesaj paylaşmaya davet ettiler. Görüntülü mesaj yoluyla ortaya çıkan isimlerden biri de iki kez WWE Şampiyonu olan AJ Styles oldu.

IMPACT Wrestling Başkan Yardımcısı Scott D’Amore, Slammiversary’den sonra Styles’a bir teşekkür tweeti gönderdi. Olağanüstü Bir, onu yıldızlığa sokmaya yardım eden şirket hakkında zarif ve yürekten bir tweet ile yanıt verdi.

AJ Styles bir tweet’te “Teşekkürler Scott, bu bir onurdu. Bana her zaman iyi davrandın. Sana göstermek ve minnettarlığımı etkilemek bir zevkti” dedi.


#1. Eski WWE Yarı Sıklet Şampiyonu Jordan Devlin yeni bir isim alacak

Görünüşe göre başka bir süperstar yeni bir isim alacak.

Eski Cruiserweight Şampiyonu Jordan Devlin, yakında yeni bir isim ve hile ile NXT 2.0’a geri dönecek. İleride JD McDonagh olarak bilinecek. 400 gün boyunca yarı ağırlık şampiyonasını elinde tutan süper yıldızı yeni bir avatarla gösteren bir skeç yayınlandı.

Devlin, şirkete başladığında WWE’deki en iyi genç adaylardan biri olarak kabul edildi. Eski ortağı tarafından aleyhindeki iddiaların ortaya çıkmasından sonra, yaptığı baskı raydan çıktı. Ilja Dragunov ile unutulmaz bir rekabet yaşadığı NXT UK’de de yarıştı.


Eski bir WWE yazarı Jeff Hardy’nin güreş işini bırakması gerektiğini düşünüyor. Daha fazla detay burada

canlı anketCANLI ANKET

S. Sami Zayn’in yeni bir görünüme ihtiyacı var mı?

Şimdiye kadar 75 oy

Jacob Terrell tarafından düzenlendi

tepki-emoji

Yorumlar

yorum simgesi3 yorum