Eski şampiyon, WWE Süperstarı Ronda Rousey’i vahşi bir hayvana benzetiyor


WWE Süperstarı Natalya geçtiğimiz günlerde SmackDown Kadınlar Şampiyonu Ronda Rousey’i vahşi bir hayvana benzetti.

Natalya ve Rousey, ilk günlerinde birlikte eğitim almış gerçek hayatta yakın arkadaşlardır. Ancak, ikisi şu anda WWE SmackDown’da bir unvan feudunda yer alıyor. Natalya, Gezegendeki En Kötü Kadınla yüzleşmenin tehlikelerini kabul etti ve ring içi maçları sırasında genellikle karşılaştığı büyük dezavantajı ortaya çıkardı.

Natalya, Ronda Rousey’i keskin nişancıda tutmanın acı verici olduğunu açıkladı, bu da onun imzasını taşıyan boyun eğme manevrası. O bir sırasında açıldı Dr. Beau Hightower ile röportaj ve Ronda Rousey’nin ‘vahşi bir vombat’a, kısır bir hayvana benzediğini açıkladı.

“Gerçekten çok yoğun. Ronda bir şaka değil. Dünyanın her anlamıyla, olabildiğince gerçek ve acıtıyor, bu yüzden şu anda yanınızdayım. Gerçekten vücudumu bunun içinden geçiriyorum. Bu aslında üzerine keskin nişancı koymak acıtıyor çünkü o vahşi bir vombat gibi. Onlar kısır, vahşi, huysuz hayvanlar” dedi Natalya. (H/T Güreş Konuşması)

Merhaba, ben Natalya’nın asistanı Bob. Şaşırtıcı derecede güzel, rekorlar kıran patronum Natalya’nın Ronda Rousey’i Keskin Nişancı ile rafa kaldırdığını duyduğuma çok sevindim! Ronda, tembel kıçını kanepeden kaldırıp WWE’ye geri dönmeyi düşündüğü için bunu hak etmişti.

Natalya, Money in the Bank 2022’de SmackDown Kadınlar Şampiyonası için Ronda Rousey’e meydan okuyacak. Raquel Rodriguez, Shotzi, Aliyah, Xi Li ve Shayna Baszler’ı Six-Pack Challenge’da yenerek kemeri kazandı.


Ronda Rousey, WWE WrestleMania Backlash’ten bu yana üçüncü şampiyonluk savunmasına hazırlanıyor

TEKNE v Şampiyon. Yüzüme gülümsediğini gördüğümde, onunkini ezeceğime yemin ettim. #Yere serme

Unvan için Charlotte Flair’i tahttan indirdikten sonra Rousey, WWE SmackDown’da dövüş şampiyonu olmak istediğini açıkladı. Daha sonra açık bir meydan okuma ilan etti ve şimdiye kadar iki kez SmackDown Kadınlar Şampiyonasını başarıyla savundu.

Raquel Rodriguez’e karşı oynadığı maçta unvanını ilk sıraya koydu. İkincisi altın madalyayı kazanamadı, ancak performansıyla izleyicileri etkiledi ve şampiyonluk maçından bu yana büyük bir itici güç kazandı.

Bunu takiben Rousey, arayışında başarısız olan ancak şampiyonu sınırlarını zorladığı için kredi kazanan Shotzi’ye karşı unvanını savundu.


Bret Hart’ın 2 yıl sonra kiminle yama yaptığını öğrenin tam burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-former-champion-compares-wwe-superstar-ronda-rousey-wild-animal?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel