Eski şampiyon, Sheamus ve Drew McIntyre’ın gerçek yumruklar atmaktan korkmadığını iddia ediyor


Madcap Moss, yakın zamanda kendisini ve ezeli rakibi Drew McIntyre’ı övdüğü için Sheamus’la yüzleşmek istediğini itiraf etti.

hakkında konuşmak KFAN 100.3’ün Güç Gezisi Sabah Gösterisi Parti Podcastinden SonraMoss yüzüğü İskoç Savaşçı ile paylaşacak kadar şanslı olduğunu iddia etti.

Ek olarak, SmackDown yıldızı, son on yılda WWE ile olan inanılmaz koşusu için Sheamus’u da övdü. Kelt Savaşçısı’nın gerçek bir yumruk atmaktan korkmayan biri olduğunu kaydetti ve McIntyre için de aynı şey söylenebilir:

“Birkaç kez Drew McIntyre ile karıştıracak kadar şanslıydım ve o fiziksel olarak heybetli bir sert, bilirsin, İskoç Savaşçı, ama benzer tarzını istediğim biri Sheamus. Bilirsin, o başka bir adamdı. WWE’de inanılmaz bir koşu, on yıldan biraz fazla, gerçekten çok iyi performanslar ve şampiyonluk koşuları. Yani, sadece hepsini yaptı. O fiziksel. Sert, değil mi? Ona Kelt Savaşçısı diyorum. Yani ben Onunla savaşmayı çok isterim.”

Moss, fiziksel eşleşmelerde diğer uzun erkeklerle güreşmeyi sevdiğini söylemeye devam etti:

“Gerçekten fizikselleştiği bu tür eşleşmeler, orada başka bir büyük adam var ve yumruk atmaktan ya da yumruk atmaktan korkmuyorlar. Bunlar benim sevdiğim türden eşleşmeler.” (H/T: kavgacı)

Drew McIntyre kısa süre önce Sheamus ile olan rekabetinden bahsetti.

Drew McIntyre geçenlerde WWE’nin The Bump programına konuk oldu. Konuşma sırasında Sheamus ile olan rekabetinden bahsetti.

İki adam birbirlerine yabancı değiller ve hatta son zamanlarda SmackDown’da yüzüğü paylaştılar. İkili, yaklaşan Money in the Bank premium canlı etkinliği için eleme maçında yarıştı. Ne yazık ki, maç çift diskalifiye ile sonuçlandı.

İşte McIntyre’ın söyledikleri:

“Bizim için farklı hissettiriyor ve umarım izleyen hayranlar için farklı hissettirir. Geri bildirimleri görmenin farklı hissettirdiğini biliyorum çünkü bu sektörde çok özel bir felsefemiz var. O ringe girdiğimizde, hiçbir şekilde geri çekilmiyoruz. Kalabalıkta belirli bir şekilde hisseden biri varsa, belki ilk kez bir WWE şovuna katılıyor, Drew McIntyre ve Sheamus hakkında konuşarak ayrılacaklar ve ringe getirdiğimiz fiziksellik seviyesi hakkında konuşacaklar. ”

İleriye dönük olarak, Madcap Moss’un bir maçta Sheamus ile karşılaşma arzusunu yerine getirip getirmediğini görmek ilginç olacak.


Randy Orton’ın babasına sakatlığını sorduk ve o hemen açıldı. burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-i-d-love-battle-him-wwe-star-claims-sheamus-drew-mcintyre-afraid-throw-real-punches?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel