Eski Kadınlar Şampiyonu, WWE’de CM Punk’ın menajeri olarak neredeyse çıkış yapacağını söyledi.


Eski WWE Süperstarı Mickie James kısa süre önce şirket için CM Punk ile birlikte neredeyse çıkış yapacağını açıkladı.

James’in WWE’deki ilk koşusu 2005’te en iyi yıldız Trish Stratus ile çalışarak başladı. Bununla birlikte, şirketin orijinal planı, Punk ile birlikte çalışmasıydı.

üzerinde konuşmak Brisco ve Bradshaw ile Hikayelereski Kadınlar Şampiyonu, Punk ile planlanan çıkışının iptal edilmesinden dolayı başlangıçta üzgün olduğunu söyledi:

“Daha önce çıkış yapmam gerekiyordu ve Sunday Night Heat’te menajeri olarak CM Punk ile birlikteydi. Çok fazla dua ettim ve Hunter geri döndüğünde o kadar harap oldum ki, ‘İkinizi de seviyorum çocuklar, Sadece sizi birlikte görmüyorum, bu çok garip.'” Mickie ekledi: “Ama o anda çok harap oldum, ama sonra ‘Tanrım, kariyerim ne kadar farklı olurdu’ dedim. WWE Evreni.'” (42:54’ten 43:30’a kadar)

youtube kapağı

2005’teki ilk çıkışının ardından James, WWE tarihindeki en başarılı kadın süperstarlardan biri oldu ve beş kez Kadınlar unvanını kazandı.


CM Punk’ın şu anki sakatlığı ne kadar ciddi?

Geçen ay Double or Nothing’deki AEW World Title zaferinin ardından CM Punk sakatlandı.

Dave Meltzer, dönüşü için net bir zaman çerçevesi olmamasına rağmen, şunları yazdı: Güreş Gözlemcisi Bülteni mevcut AEW Dünya Şampiyonu’nun sakatlığının tahmin edilenden daha kötü olabileceğine dair:

“Ameliyat yaptıklarında, kemiklerdeki yaralanmaların beklediklerinden daha kötü olduğunu gördüler, ancak ameliyatla her şeyi düzeltebildiler.“Meltzer devam etti,”

CM Punk’ın geri dönüşü için bir tarih olmasa da, AEW’ye geri döndüğünde hayranlar tarafından şüphesiz kollarını açarak karşılanacak.


Bu makaleden alıntılar kullanırsanız, lütfen Brisco ve Bradshaw ile Stories’e atıfta bulunun ve transkripsiyon için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


İşte John Cena’nın 17. dünya şampiyonluğunu kazanmasının olası bir nedeni
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-former-women-s-champion-says-almost-debuted-wwe-cm-punk-s-manager?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir