Eski iki bölümlü UFC şampiyonu Henry Cejudo, gelecekteki olası Sean O’Malley dövüşü için oyun planını açıkladı


Eski UFC sinek siklet şampiyonu Henry Cejudo, UFC ufak siklet süperstarı ‘Sugar’ Sean O’Malley’e karşı potansiyel bir mücadele için oyun planının ne olacağına dair bir fikir verdi.

Cejudo kısa süre önce USADA test havuzuna yeniden girdi ve bu yıl MMA yarışmasına geri dönmeyi planlıyor. son baskısında Üçlü C & Schmo Şovu, The Schmo, Cejudo’nun UFC şampiyonluk maçlarını izlediğine dikkat çekti. Daha sonra Cejudo’nun O’Malley ile unvansız bir eşleşmede karşılaşıp karşılaşmayacağını sordu. ‘Triple C’ şu şekilde yanıt verdi:

“Neden olmasın dostum? Bence bu iyi bir ayar kavgası olur. Ama benim için Sean için hedef iki rauntta ondan kurtulmak. Mesela, iki raundu geçmesine izin verme. Yani hedefim bu. Ama mücadeleye girmeyecekti. Onun koçları olurdu, millet – stilim, sadece çok zekiyim, çok deneyimliyim, çok sertim ve kesinlikle çok yakışıklıyım.”

Cejudo, Fight Ready spor salonunda antrenman yaparken O’Malley, her ikisi de Arizona’da bulunan The MMA Lab’de antrenman yapıyor. Schmo bunu vurguladı ve olası hesaplaşmalarından önce her iki spor salonunda da casuslar olacağı konusunda şaka yaptı. Cejudo şu yanıtı verdi:

“Evet ama önemli değil. Önemli değil. onu aşağı indirecektim. Ona kötü şeyler yapardım. Ön bacağını tekmeleyeceğim. Sonra yavaş yavaş ellerimi onun üzerine koymaya başlayacağım. Ve bu kadar. Oyun planı bu. ‘Sean O’Salty’yi böyle yendin.”

Aşağıdaki videoda Cejudo’nun konuyu 10:03’te tartışmasını izleyin:

youtube kapağı

Sean O’Malley, UFC 276’da Henry Cejudo ile karşılaşıyor

Sean O’Malley’nin en son dövüşü 2 Temmuz’da UFC 276’da gerçekleşti. Rakibi Pedro Munhoz’un ikinci turda bir göz dürtmesinden dolayı devam edemediği için eşleşme bir NC (Yarışma Yok) ile sona erdi. Bunu takiben, O’Malley, UFC 276’da sahne arkasında Cejudo ile karşı karşıya kaldı ve eski iki bölümlü UFC şampiyonu onu kavgaya davet etti.

UFC 276’nın dövüş sonrası basın toplantısında Sean O’Malley, Henry Cejudo ile yaptığı karşılaşmayı değerlendirdi. O’Malley, 35 yaşındaki Cejudo’nun kilosu ve yaşı hakkında şunları söyledi:

“O küçük fata** emekli kalmalı. Sahne arkasında sarhoş bir şekilde koşturuyor, dışarı kadar eşlik edildi. Bir şeylere takılıyor, bir şeylere çarpıyordu. Uyuşturucu almış gibi görünüyor. Şişman görünüyor. Bilmiyorum, belki orta yaş krizi geçiriyordur.”

27 yaşındaki ‘Sugar’, Henry Cejudo’nun yıllardır yarışmadığını ve Cejudo’nun en son Mayıs 2020’de mücadele ettiğini belirtti. Şu anda, ne O’Malley ne de Cejudo’nun sıradaki rakipleri ve kesin geri dönüş tarihleri ​​resmi olarak açıklanmadı.

Aşağıdaki videoda O’Malley sesini Cejudo’da izleyin:


Düzenleyen Genci Papraniku
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-former-two-division-ufc-champion-henry-cejudo-reveals-gameplan-possible-future-sean-o-malley-fight?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir