Eski Houston Texans takım arkadaşı, Watson’ın cinsel tacizde bulunduğu iddiasına inanmıyor


Deshaun Watson destanı sürüklenmeye devam ediyor. Şu anda kendisine açılan 24 hukuk davasının ardından olası bir askıya alma ile ilgili bir açıklama bekliyoruz. 24 cinsel taciz davasından 20’si sonuçlandı ve Watson için uygun bir ceza belirlemek Yargıç Sue Robinson’a kalmış durumda.

İddialarla ilgili haberler ilk düştüğünde şok ediciydi. KHOU 11 News’den Jason Bristol Houston medya çılgınlığında önde ve merkezdeydi.

Ultimate Cleveland Sports Show’da konuştu ve Watson’ın eski bir takım arkadaşıyla konuştuğunu ayrıntılı olarak anlattı. Takım arkadaşı, oyun kurucunun bu iddialarla yüzleşmesini beklediği son kişi olduğunu belirtti.

Bristol dedi ki:

“Bütün bunlar olup bittikten sonra bir oyuncuyla konuştum ve o bir kez daha Deshaun’un bunun olmasını beklediğim son adamlardan biri olacağını söyledi.”

O devam etti:

“O oyun kurucuydu, hücumdaki yandaşlarına hediyeler veren, Houston’da bir peynirli biftek dükkanı açan bir adamdı ve bu, COVID salgını sırasında, zirvedeydi. Ve bazı oyuncular maske takmıyordu ve gitti, özür diledi, gitti ve tüm cezalarını ödedi.”

Bristol ekledi:

“Yani kendini yaralayan ve otobüse binmek zorunda kalan bir adamdı. Sanırım bazı kaburgaları hasarlıydı ve Houston’dan Jacksonville’e giden bir otobüse bindi çünkü açıkçası bir uçaktaki basınç, ulaşım açısından onun için riskli bir şey olabilirdi.”

Bristol sözlerini şöyle tamamladı:

“Deshaun Watson, tartışmasız gördüğümüz en iyi kolej oyuncularından biri. Yakın tarihin en başarılısı ve yürüyüşte yürüyordu ve gerçekten konuşmuyordu ama yürüyordu. oyuncular, herhangi bir oyuncunun yıldız oyun kurucuları hakkında hissedeceğinden farklı hissetti.”

Deshaun Watson ve Browns için sırada ne var?

Deshaun Watson Basın Toplantısı
Deshaun Watson Basın Toplantısı

NFL’nin Browns oyun kurucu için bir yıl süreyle askıya alınması için bastırdığı bildirildi. Açıkçası, oyuncunun kampından bazı tepkiler gelecek ve bazıları, tüm lig sezonunu kaçırdığında zamanını “hizmet ettiğini” bile iddia etti.

youtube kapağı

26 yaşındaki oyuncunun yakın geleceği belirsiz ve bu sezon zamanını kaçıracağı yaygın olarak düşünülüyor. Bunun Browns ve Super Bowl beklentileri için ne anlama geldiği açık. 26 yaşındaki oyuncu tüm sezonu kaçırırsa, Cleveland’ın Lombardi Kupası arayışı muhtemelen başlamadan bitecek.

youtube kapağı

Bu, Joshua Dobbs ve Jacoby Brissett’in bu seriyi NFL’nin sondan bir önceki oyununa alamayacakları anlamına gelmiyor, ancak bu şüpheli. NFL topluluğunun geri kalanı gibi, eski Teksaslı yıldızın önümüzdeki sezon ne kadar süre özleyeceğini öğrenmek için nefesimizi keserek bekliyoruz.


Yukarıdaki alıntılardan herhangi birini kullanırsanız, lütfen The Ultimate Cleveland Sports Show ve H/T Sportskeeda’ya atıfta bulunun.


Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/news-ex-houston-texans-teammate-disbelief-watson-alleged-sexual-misconduct?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir