Eski COTY, LA Lakers için en uygunu olurdu


LA Lakers koçluk arayışına devam ederken, bazı analistlerin kimin işe alınması gerektiği konusunda fikirleri oldu. Colin Cowherd kısa süre önce, eski bir Yılın Koçunun seçim olması gerektiğini düşündüğünü açıkladı.

Lakers’ın arayışı sona eriyor gibi görünüyor, çünkü takım finalistlerini açıklıyor, ancak takım nihai bir karar verene kadar her şey mümkün.

Cowherd, programında takımın yeni baş antrenörü olmak için Doc Rivers’ı kiralamaya çalışması gerektiğini açıkladı:

“Lakers’a en uygun kişi. Bu, Philadelphia’nın gitmesine izin vermek istediği anlamına gelmez. Bir şampiyonluk kazandı. Oyunda oynadı. Yıldızları yönetme yeteneğine sahip ve bu Laker takımı eski bir kadro. garip bir kadro. Burada bazı egolar var.”

Bir sonraki Lakers koçu için en kritik yönlerden biri, özellikle süperstar LeBron James ve Buss ailesi olmak üzere yıldızlarla çalışma yeteneği olacak.

söyleme @ColinCowherd Doc Rivers’ın koçluk yapamayacağını…” Lakers’a en uygun kişi… Bir şampiyonluk kazandı, oyunu oynadı ve yıldızları yönetme yeteneğine sahip.”

Cowherd, Rivers’ın Lakers’ın ihtiyaç duyduğu koç olabileceğine inanıyor.

“Bence o ve LeBron birlikte iyi çalışırlardı. İkisi de guarddı, ikisi de oyunu oynuyordu, ikisi de etraftaydı. Bir koçla deney yapmak isteyeceğinizi sanmıyorum. Yani, Frank Vogel biraz Terry Stotts gibi hissediyor. Sonunda güç yoktu ve Doc gelip biraz güce sahip olacaktı.

“(Lakers’ın sahibi) Jeannie Buss, Doc’u tanıyor. Buss ailesi, Doc’u tanıyor.”

Rivers, Los Angeles’taki çalkantılı durumun üstesinden gelebilirse, takım onlar için belirlenen yüksek beklentileri karşılayabilir. Yine de Lakers ve eski COTY’nin güçlerini birleştirme potansiyelinin üstesinden gelmesi gereken bazı engeller var.

Eski COTY Doc Rivers’ı LA Lakers ile eşleştirmenin potansiyeli var ama şu anda hala bir fantezi.

Philadelphia ile hayal kırıklığı yaratan bir sonuca rağmen, işaretler Doc Rivers'ın şimdilik yerinde kaldığını gösteriyor.
Philadelphia ile hayal kırıklığı yaratan bir sonuca rağmen, işaretler Doc Rivers’ın şimdilik yerinde kaldığını gösteriyor.

LA Lakers, Doc Rivers’ı yeni baş antrenörü olarak işe almak isteyebilir, ancak yine de onun bu rolü üstlenmesi konusunda bazı sorunları olacak.

Bu Doc Rivers ve Lakers bağlantısında sadece dumandan daha fazlası varmış gibi geliyor Her iki taraftan da çok fazla duruş var ama Daryl Morey’in halka açık olarak belirttiği gibi Rivers’da satıldığını hayal edemiyorum twitter.com/clutchpointsap…

Mevcut takımının ondan devam etmek gibi bir niyeti yoksa, Doc Rivers’ın Lakers’a katılmak için Los Angeles’a taşınması dumandan öteye gidemez.

Philadelphia, Rivers’tan ayrılmak istese ve Lakers onu almak istese bile, Lakers’ın eski COTY’yi almak için bazı varlıklarından vazgeçmesi gerekecek.

Şimdilik, genel müdür Rob Pelinka ve sahibi Jeanie Buss, Rivers’ta bir şans için umutlarını sürdürürken alabilecekleri bir antrenör bulmaya odaklanmalılar.


canlı anketCANLI ANKET

S. LA Lakers, Doc Rivers’ı almaya çalışmalı mı?

şimdiye kadar 2 oy

Joseph Schiefelbein tarafından düzenlendi