Eski 3 kez WWE etiket takımı şampiyonları, Crown Jewel ile aynı gün büyük bir promosyonda yer alacak.


Eski WWE ve şimdiki AEW yıldızları Dax Harwood ve Cash Wheeler, NJPW’nin Osaka’daki Sonbahar Savaşı kartına eklendi.

New Japan Pro Wrestling, resmi Twitter hesabı üzerinden FTR’nin 5 Kasım’da harekete geçeceğini doğruladı. Bu, NJPW için Japon topraklarındaki ilk çıkışları olacak.

Eski RAW ve SmackDown Takım Şampiyonları olan Harwood ve Wheeler, şu anki IWGP Takım Şampiyonları. AEW x NJPW: Forbidden Door’da üçlü bir maçta şampiyonluk kazandılar. O zamandan beri FTR, Birleşik Krallık’taki Royal Quest II’deki unvanlarını Aussie Open’a karşı savundu.

NJPW’nin FTR’yi içeren videosuna aşağıdan göz atın:

Ancak NJPW, FTR için bir maç ilan etmedi ve Osaka’daki IWGP Takım Şampiyonluklarını savunup savunmayacaklarını henüz açıklamadı.

Sonbahar Savaşı kartında Will Ospreay, Tetsuya Naito, Jay White, Kazuchika Okada ve diğerleri gibi en iyi yıldızlar yer alacak. Başlıkta Ospreay, IWGP United States Heavyweight Championship kemerini Naito’ya karşı savunurken yer alacak.

Commonwealth Kingpin, AEW x NJPW: Forbidden Door’da kemeri AEW yıldızı Orange Cassidy’ye karşı savundu.

ASLA Açık Siklet Şampiyonu Karl Anderson, WWE Crown Jewel’da forma giyemeyecek

Bullet Club üyesi ve ASLA Açık Siklet Şampiyonu Karl Anderson, Battle Autumn’da yeni kazandığı unvanını Hikuleo’ya karşı savunmak için başlangıçta rezerve edildi.

Bu arada, o ve Luke Gallows, AJ Styles’ın Kıyamet Günü ile olan çekişmesinde yardımcı olmak için WWE’ye döndüler. Yeniden bir araya gelen OC, Battle Autumn ile aynı gün WWE Crown Jewel’da Kıyamet Günü ile karşılaşacak.

DİKKAT:::::!!!!!!!EN BÜYÜKTEN RESMİ AÇIKLAMA #NEVEROPENWEIGHTŞAMPİYON GERÇEKTEN @njpw1972 REZERVASYON AJANSIM @the_biglg ÜZERİME GEÇMEDEN BENİ REZERVASYON YAPTIRDI ……. BU KADAR SÖZ KONUSU …..Bizim küçük bir sorunumuz var. İmzalı, @wwe ‘s #theOC Karl “Parlak Işıklar” Anderson

The Machine Gun, Twitter’a giderek New Japan şovunda yer almayacağını belirten bir video yayınladı, çünkü promosyon NEVER Title maçı için rezervasyon yapmadan önce onunla ve Gallows’la çapraz kontrol yapmadı.

Anderson’ın durumu havadayken, gösteriyi daha da ilerletmek için FTR’nin Sonbahar Saldırısı için rezerve edilmesi oldukça muhtemel. Rakipleri Aussie Open da aynı kartta yer alacak.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-former-3-time-wwe-tag-team-champions-officially-set-appear-major-promotion-day-crown-jewel?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir