ENG vs NZ 2022: “Söylenen çok fazla saçmalık var” – Jonny Bairstow, Headingley yüz’ü çarpıcı bir şekilde eleştirdikten sonra eleştirmenlere geri döndü


Çoğu kişi Jonny Bairstow’un Trent Bridge’deki ikinci Testte Yeni Zelanda’ya karşı en iyi Yüzüncü Testini aldığını düşünürken, Yorkshire’lı muhtemelen Cuma günü kendi sahasında daha da iyi bir puan aldı.

İngiltere bir etapta 55/6’ydı ve Yeni Zelanda’nın 329’una cevaben yüzün içinde yuvarlanma tehlikesiyle karşı karşıyaydı. Bununla birlikte, Jonny Bairstow, ardı ardına ikinci Test yüzyılını kazanmak için çarpıcı bir karşı saldırı başlattı.

Yenilmez Jamie Overton ile yenilmezlik 209 sayılık standı, günü 264/6’da bitirirken ev sahibini oyuna geri getirdi.

🗣️ “Bazen çok fazla saçma sapan konuşulur… bazen aklına gelir… bazen sadece hafifçe vurman gerekir.” Jonny Bairstow duygusal kutlamasını açıklıyor ve Yorkshire’lı bir delikanlı olarak Headingley’de Yüzlerce Test almanın ‘oldukça özel’ olduğunu söylüyor ✨

Günün sonunda Sky Sports’a konuşan Bairstow, kendisinden en iyisini çıkarmak için görmezden gelmesi gereken birçok sesi açtı. dedi ki:

“Bazen çok farklı şeyler hakkında konuşulan çok fazla saçmalık vardır ve bazen zihninize girer ve onları karıştırır ve sonra bazen sadece hafifçe vurmanız gerekir. diğer çocuklar ve bununla ilgili en önemli kısım benim ben olmam.”

32 yaşındaki oyuncu, yeni teknik direktör Brendon McCullum’un İngiltere takımı üzerindeki etkisinden de en uzun formatta bile en iyi hücum oyununu ortaya çıkarma konusunda konuştu. Ekledi:

“Brendon böyleydi, sadece kendini oyuna sokman gerektiğini söyledi, kelimenin tam anlamıyla tek söylediği buydu. Bu heyecan verici bir yol ve her zaman kriketimi bu şekilde oynadım ve bazen de kendime zarar verdim. “

Yüz Jonny Bairstow tarafından. Ne vuruş – sadece 95 top. Bairstow tarafından art arda 2. gök gürültülü yüzyıl, bir gösteri yapıyor.

Genç Jonny’ye geri döndüm: Bairstow

Jonny Bairstow, geçtiğimiz birkaç ay içinde gerçek dışı bir formdaydı ve bu periyotta şimdiden dört Test yüzlerce puan alarak Test takımındaki yerini sağlamlaştırdı.

Sağ elini kullanan oyuncu, çok daha rahatladığını ve kendine aşırı baskı yapmayı bıraktığını ortaya koydu. Belirtti:

“Topa vuruş şeklimden daha memnun olamazdım ama bence kırış noktasında da daha rahatım, ille de o kadar gergin ya da her neyse değilim. Genç Jonny’ye geri döndüm. sadece izliyor ve topu görüyorlar.”

Jonny Bairstow ve Overton, 3. Günde İngiltere’yi liderliğe taşımayı umuyor ve şu anda ziyaretçileri 65 koşuyla takip ediyor. Öte yandan Kiviler, psikolojik bir avantaj elde etmek için bir tür kurşuna ihtiyaçları olduğunu bileceklerdir.


Kriket dışındaki sporlarla ilgileniyor musunuz? Daha fazla ayrıntı bulun burada

Arjun Panchadar tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-eng-vs-nz-2022-there-s-lot-rubbish-spoken-jonny-bairstow-hits-back-critics-stunning-headingley-hundred?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir