ENG vs NZ 2022: İngiltere’nin yardımcı antrenörü Paul Collingwood, Lord’s’ta Yeni Zelanda’nın bir santim önünden sonra tepki veriyor


İngiltere’nin yardımcı antrenörü Paul Collingwood, Test ekibi için “işlerin bir gecede değişmeyeceğini” ve yeni stratejiye uyum sağlamak için biraz zamana ihtiyaçları olduğunu belirtti. Collingwood, Rab’bin Testi’nin 2. Gününde Yeni Zelanda üstünlüğü ele geçirdikten sonra konuştu.

İlk Testin 1. Gününde 132 için Kiwis’i paketledikten sonra, ev sahibi maça hükmetmek için harika bir konumdaydı. Ancak, ilk vuruşta 141’e yenik düştüler. Daryl Mitchell ve Tom Blundell arasındaki beşinci kale için yenilmeyen 180 sayılık bir stand, ardından ziyaretçileri Lord’s Test’te öne çıkardı.

İngiltere için hayal kırıklığı yaratan bir oyunun bitiminden sonra konuşan Collingwood şunları söyledi:

“İşlerin bir gecede değişmeyeceğini biliyoruz. Takımın istediğimiz gibi oynamasını sağlamamız biraz zaman alacak. Açıkçası, bu devam eden bir çalışma.”

Yeni teknik direktör Brendon McCullum ve yeni kaptan Ben Stokes’un pozitif kriket oynama felsefelerine bağlı kalacağını iddia etti. Collingwood ekledi:

“Brendon bardağın yarısı dolu bir adam. Sakin kalacak, değerlerini ve inançlarını sadece bir vuruştan dolayı değiştirmeyecek, orası kesin, Ben de değişmeyecek.”

Hayal kırıklığı yaratan bir vuruş çabasından sonra, İngiltere’nin bowling oyuncuları, ikinci vuruşlarında Yeni Zelanda’yı dörde 56’ya düşürmek için savaştı. Ancak Mitchell ve Blundell, günün geri kalanında İngiliz bowling oyuncularını hayal kırıklığına uğrattı.


“Bu oyun henüz elimizde değil”: İngiltere yardımcı antrenörü

Ev sahibi, ilk vuruşta yalnızca dokuz tur önde olmayı başardıkları için Lord’s Test’in kontrolünü ele geçirmek için büyük bir fırsatı tepti. Aynı şeyi kabul eden Collingwood, İngiltere’nin henüz maçtan çıkmadığını iddia etti. Şu yorumda bulundu:

“O ilk günden tüm maçlarda çıktık, her iki takım da hemen hemen aynı puanı aldı. Devam edemediğimiz ve büyük bir fark yaratamadığımız için hayal kırıklığı yaratıyor, ancak oyunun geri kalanında bunun üzerinde durursanız, bu hiçbir şey ifade etmez. iyi. Bu oyun henüz elimizde değil.”

Eski İngiltere kaptanı ekledi:

“Bizim bakış açımızdan her şeyi denedik ve Ben’de farklı şeyler denemeye istekli proaktif bir kaptanımız olduğunu görebilirsiniz.”

Yeni Zelanda, Lord’s’ta 3. Güne 227 koşu önde devam edecek. Mitchell bir yüzyıldan üç koşu uzaktayken, Blundell’in üç rakamı geçmek için 10 koşuya ihtiyacı var.


Ayrıca Okuyun: Nasser Hussain, Yeni Zelanda’nın Lord’s’taki mücadelesinin ortasında İngiltere’nin bowling saldırısında çeşitlilik eksikliğinden şikayet ediyor

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-eng-vs-nz-2022-england-s-assistant-coach-paul-collingwood-reacts-new-zealand-inch-ahead-lord-s-things-going-change-overnight?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel