ENG vs NZ 2022: “CSK hayranları acıyı anlayabilir!”- Twitter, DRS kullanılamadığı için Tom Blundell’in tartışmalı LBW çağrısına tepki gösteriyor


İngiltere ve Yeni Zelanda arasındaki oyunda, küçük kapı bekçisi Tom Blundell, Matthew Potts’un bowlingi nedeniyle saha hakemi tarafından LBW’ye karar verildiğinde, DRS tartışması yeniden başını kaldırdı.

Potts, Blundell’in yastıklarına doğru sallanan daha dolgun bir teslimat yaptı. Kivi vuruşu kaçırdı ve top pedlerine çarptığında bowling tarafından yüksek sesle bir itiraz geldi. Hakem zamanını aldı ama sonra onu yargıladı.

Blundell inanmıyordu ama teknik bir aksaklıktan dolayı DRS olmadığı için başka seçeneği yoktu.

Twitter’daki hayranlar, Chennai Super Kings (CSK) ve Mumbai Indians (MI) arasında DRS’nin bulunmaması nedeniyle benzer bir tartışmanın yaşandığı IPL 2022 maçını hatırladı.

Devon Conway şeklindeki başka bir Kivi, topun açıkça bacak kütüğü eksik gibi görünmesine rağmen karar verildi. İşte tepkilerden bazıları:

İngiltere, DRS’yi tekrar kapatabilecekken ve işleri hakeme bırakabilecekken neden topu bu kadar sık ​​değiştirmeye çalışıyor?

Şu anda DRS kapalı. Blundell, aşağı kayar gibi görünen birine LBW verilmesi şanssız.

Blundell’in DRS “düşük” olduğu için bunu gözden geçirememesi çok haksız geliyor. Maç boyunca aynı koşullar olmalı

Yani Blundell bir sonraki kalenin düşüşünde geri dönebilir, değil mi? DRS kullanılamıyor, biraz emekli olmuş gibi…

DRS çalışmıyor, gözden geçirilemiyor. Bu utanç verici. Blundell gitti #ENGvNZ

@englandcricket Tüm kredi, DRS’yi doğru zamanda kapatmak için yayıncıya gider.

@englandcricket Yeni Zelanda oyuncuları neden her zaman haksızlığa uğrarlar.2019 wc final2022 ipl Conway incelemesi mevcut değilVe şimdi bu

DRS çalışmıyor, gözden geçiremiyorum… bu çok yazık… Blundell gitti #ENGvNZ

DRS çöktü ve aniden Blundell LBW’ye verildi. Ne kadar uygun. Bana göre bacak tarafında yapılıyor #ENGvNZ


Tom Blundell ve Daryl Mitchell, Headingley’de Yeni Zelanda dövüşüne liderlik ediyor

Tom Blundell ve Daryl Mitchell, İngiltere’ye karşı seri boyunca ortaklıklarıyla İngiltere’yi hayal kırıklığına uğrattı ve Headingley’de bir tane daha buldular.

İlk vuruşu seçtikten sonra, Kiwiler Tom Latham’ı ilk turda kaybettikleri için mümkün olan en kötü başlangıca başladılar. Düzenli aralıklarla küçük kapıları kaybetmeye devam ettiler ve bir aşamada 83/4’te sarsıldılar.

Blundell, 123/5’te vuruş yapmak için dışarı çıktı ve hem o hem de Mitchell, Kiwi gemisini dengeledi.

Trent Bridge’de yüz yüze kaldıktan sonra Tom Blundell bir yüzyıl daha iyi görünüyordu. DRS yokken 55’te elendiği için kendini talihsiz hissederdi.

Ancak Mitchell, başlangıcını değiştirmesini sağladı ve art arda üçüncü yüzünü birçok maçta attı.

Yeni Zelanda 2. Gün Öğle Yemeği’nde 325/8’e ulaştı ve Mitchell ve Blundell’e rekabetçi bir ilk vuruş toplamına yaklaşmalarına yardımcı oldukları için bir kez daha teşekkür edecek.


Kriket dışındaki sporlarla ilgileniyor musunuz? Daha fazla ayrıntı bulun burada

Arjun Panchadar tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/cricket/news-eng-vs-nz-2022-csk-fans-can-understand-pain-twitter-reacts-tom-blundell-s-controversial-lbw-call-drs-unavailable?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir