En İyi WWE Süperstarı Jerry Lawler’dan bir uyarı aldı


Jerry Lawler, WWE Hall of Famer’ın yaklaşan bir maçı kazanma şansına pek hevesli değil.

22 Ağustos RAW bölümünde Damian Priest ve Edge’in memleketi Toronto’da teke tek karşılaşma yer alacak. The Rated-R Superstar, buradaki hayranların bariz favorisi olsa da, Priest’in üzücü bir zafer kazanıp kazanamayacağını görmek ilginç olmalı.

Bu haftanın üzerinde RAW KonuşmaLawler – karakterde kalırken – Edge’in ring içi geleceğiyle ilgili endişelerini dile getirdi:

“Edge için endişeleniyorum. Bu Edge’in son maçı olabilir. Bunun için Toronto’dan daha iyi bir yer yok. Edge’i duydunuz. Gözlerine baktığınızda ve onun konuşmasını dinlediğinizde, yani, o çok inandırıcı. Ama Bence sadece kendini ikna etmeye çalışıyor… çünkü Edge, derinlerde, endişelenmeli.”

Lawler fikrini ikiye katladı ve doğrudan WWE efsanesine hitap ederek kayfabe’yi sürdürdü:

“Kabul edelim. Damian Priest? Haydi Edge. Aynaya bakman ve kendinle uzun, içten bir konuşma yapman gerekecek ve bunun Toronto’da sadece bir kayıp olmadığını anlayacaksın – bu senin sonun olabilir. maç, Kenar!”


Edge ve Damian Priest daha önce aynı WWE maçında güreşmiş miydi?

Kıyamet Günü’ndeki önceki ittifaklarına rağmen, her iki adam da sık sık bir araya gelmedi. Edge ve Priest’in yaklaşmakta olan karşılaşması, ilk tekler çatışması olacak.

Ocak 2021’de WWE Hall of Famer’ın galip geldiğini gören 30 kişilik Royal Rumble maçına girdiler. İkili, Hell in a Cell 2022’de, Judgment Day üyesi Rhea Ripley ile birlikte yalnızca bir kez takım oluşturdu. Etkinlik sırasında Edge’in eski grubu, 16 dakikalık bir yarışmada AJ Styles, Finn Balor ve Liv Morgan’ı yendi.

İlginç bir şekilde, daha önce Kıyamet Günü’nün muhalefetinin bir parçası olmasına rağmen, Balor, Priest ve Ripley’in müttefiki olarak The Rated-R Superstar’ın yerini aldı.


Bir noktada Edge vs. Finn Balor’u görmek ister misiniz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin!

Bu makaleden alıntılar kullanıyorsanız lütfen “RAW Talk” adını verin ve deşifre için Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin.


Bret Hart’a Vince McMahon’un emekli olması hakkında ne düşündüğünü sorduk. burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-top-wwe-superstar-receives-warning-jerry-lawler?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir