En iyi süperstar sakatlığı nedeniyle şampiyonluğu bırakıyor, Becky Lynch en iyi ismin ayrılmasına tepki gösteriyor, Veteran megastarın karakterini değiştirmesini istiyor – 8 Temmuz 2022


Günlük başka bir sayıya hoş geldiniz WWE Spor eğlence dünyasından en iyi haberlere ve güncellemelere baktığımız News Roundup. Bugünkü sayımızda Paige, Roman Reigns ve Ilija Dragunov etrafında dönen bazı ilginç haberlere bakacağız.

Daha önce bildirildiği gibi, şirket Paige’in sözleşmesini yenilemedi. Eski Divas Şampiyonu, sakatlığı nedeniyle uzun süredir yoktu ancak ara sıra başka rollerde de yer aldı. Ancak, WWE’nin bir sözleşme yenileme teklifi yapmadığını ve ayrılacağını açıkladı.


#3. Becky Lynch, Paige ile WWE’den Ayrılıyor

Big Time Becks, Twitter’da WWE’ye veda ettikten sonra Paige’e duygusal bir mesaj verdi. Paige, kendisini destekleyen herkese teşekkür etti ve olası bir geri dönüşü ima etti. Lynch, Paige’in çok genç yaşta oyunu tamamen değiştirdiğini kaydetti:

Lynch, “Saraya ile henüz 13 yaşındayken tanıştım. O zaman bile onun bir yıldız olacağını söyleyebilirdiniz. Amerika’da yasal olarak içki içmeden önce, oyunu tamamen ve sonsuza dek değiştirmişti. #TeşekkürYouPaige” diye yazdı.

Lynch ve Paige, WWE ile anlaşmadan çok önce Shimmer’da birlikte çalıştılar. İkisi NXT’de kendilerine bir isim yaptı ve ana kadroda da şampiyon oldular.


#2. Ilija Dragunov İngiltere Şampiyonası’ndan ayrıldı

Rus yıldız Iilija Dragunav, sakatlığı nedeniyle NXT İngiltere Şampiyonası’ndan feragat etti. Beş yıldızlı bir klasikte NXT: TakeOver 36’da WALTER’dan unvanı kazanan adam, saltanatını aniden sona erdirdi. Dragunov unvanı 318 gün boyunca elinde tuttu.

Yakın zamanda NXT UK’nin bir kaydında koruyucu bir botla göründü ve bacağının yaralandığı yönünde spekülasyonlara yol açtı. Daha sonra imrenilen şampiyonluğu terk etti. Tyler Bate tarafından kazanılan bir sonraki Birleşik Krallık Şampiyonunu taçlandırmak için bir turnuva düzenlendi.


#1. Roman Reigns, büyük bir ihanetten sonra bebek yüzünü gösterecek mi?

Eski WWE yazarı Vince Russo, The Bloodline’dan biri tarafından ihanete uğrayan Roman Reigns’in bebek suratına dönebileceğini söyledi. SportsKeeda’nın konuşması Russo ile Yazmakşirketin ona bebek yüzlü sempati kazandırmak için tüm kadroyu Reigns’e karşı istifleyebileceğini söyledi:

Russo, “Tüm desteyi Reigns’e karşı yığabilirsiniz” dedi. “The Usos var, Heyman var, Brock var [Lesnar]. Ona biraz bebek yüzlü sempati kazandırmak için kelimenin tam anlamıyla tüm desteyi ona karşı istifleyebilirsiniz. ”

Russo, Cody Rhodes ve Randy Orton gibi en iyi bebek suratların yokluğu nedeniyle Reigns’in yüzünü çevirme zamanının geldiğini söyledi. Ayrıca, Reigns’in son iki yılda en iyi isimlerin hepsinden geçtiğini ve şimdi bir değişikliğe ihtiyacı olduğunu kaydetti.


İşte John Cena’nın 17. dünya şampiyonluğunu kazanmasının olası bir nedeni

canlı anketCANLI ANKET

S. Roman Reigns bebek yüzünü çevirmeli mi?

şimdiye kadar 138 oy

Düzenleyen Abhinav Singh

tepki-emoji

Yorumlar