En iyi isim Vince McMahon- Reports’un yerini almak için yetiştiriliyordu.


Vince McMahon yıllardır WWE’nin başında. WWE Başkanı 76 yaşında ve 10 yıl önceki kadar aktif. Yıllar boyunca, nihai halefi hakkında sık sık birçok spekülasyon yapıldı. Yeni bir rapor, Triple H’nin bu rol için yetiştirildiğini belirtti.

Triple H, tam zamanlı bir süperstar olarak yarışmayı bıraktıktan yıllar sonra sahne arkası rolünü üstlendi. Son maçı, ThunderDome Era sırasında RAW’da Randy Orton’a karşı bir “dövüş” için geri dönmesine rağmen 2019’da gerçekleşti. Geçen sonbaharda yeniden markalaşmadan önce uzun bir süre NXT’ye başkanlık etti.

Dave Meltzer’e göre Güreş Gözlemcisi Bülteni, Triple H, WWE’de McMahon’un halefi olmak için yetiştirilen tek kişidir. Ayrıca AEW’nin NXT’yi “yenmesinin” rolü alma şansını azalttığını da belirtti.

Meltzer, “Vince McMahon’un halefi olarak, gerçek şu ki WWE hala başka kimseyi tımar etmedi. Ancak Levesque’nin NXT’si ana direktifinde başarısız oldu, hem AEW’yi başlangıçta öldürmedi, hem de aynı zamanda daha büyük ve daha genç bir seyirci çekmek için.”

O bir savaşçı, bir baba, bir koca, bir lider, bir öğretmen ve benim damadım. Arenadan bağımsız olarak, @TripleH gerçek bir şampiyondur. Doğum günün kutlu olsun, Paul!


Triple H’in Vince McMahon’un yerini alması pek olası görünmüyor

Triple H, geçen Eylül’de ciddi bir kalp krizi geçirdi. Dave Meltzer, Hunter’ın son 15-20 yıldır McMahon’dan devralmak için yetiştirildiğini kaydetti. Ancak sağlık durumuyla, bu sonucun şimdi olması pek mümkün değil.

“Muhtemelen son 15 ila 20 yıldır WWE’nin güreş kısmından sorumlu kayınpederi Vince McMahon’un yerini alacak adam olarak yetiştirilen kişi, şimdi olduğu bir konumda. Meltzer, onun bu pozisyona girmesi pek olası değil ve kesinlikle en iyi fikir değil” diye yazdı.

Sağlığım ve geleceğin benim için neler sakladığına dair bir güncelleme vermeyeli uzun zaman oldu. ile yaptığım görüşmeye bakın @stephenasmith bugün @firsttake’de. Tam röportaj bu akşam ESPN+’da Stephen A’s World’de başlıyor.

Eski WWE Şampiyonu, bir daha asla güreşmeyeceğini açıkladı. Ayrıca geçen sonbaharda kalp krizi geçirmeden önce WrestleMania 38’de bir maça çıkma planları olduğunu söyledi.


Jinder Mahal, Stone Cold Steve Austin hakkında kontrol edebileceğiniz ilginç bir söylenti duydu. burada

Colin Tessier tarafından düzenlendi

canlı anketCANLI ANKET

S. Vince McMahon WWE Başkanı olarak istifa etmeli mi?

Şimdiye kadar 184 oy

yorum simgesi1 yorum