En İyi AEW Yıldızı, Triple H’in WWE Seçmelerine Tepkisini Anlattı


AEW yıldızı Daniel Garcia, WWE denemesi ve sonrasında Triple H’in ona söylediklerinin ayrıntılarını paylaştı.

Jericho Appreciation Society üyesi, bu neslin en yetenekli güreşçilerinden biridir. Temmuz 2018’de Stamford merkezli promosyon için özel bir görünüm yaptı. 205 Canlı, bu sırada Drew Gulak’a karşı kaybetti. Geçen yıl, Ekim ayında AEW ile sözleşme imzalamadan önce WWE seçmelerine katıldı.

WWE denemesi hakkında konuşurken Jericho konuşmak podcast’te Garcia, Shawn Michaels ve Road Dogg’un performansını takdir ettiğini açıkladı. AEW yıldızı, Triple H ile olan etkileşimini de detaylandırdı:

“Gerçekten iyi yaptığımı sanıyordum. NXT’de Tyler Rust’a karşı bir squash maçı yapmak için fazladan bir gün daha kalmamı istediler. Maç gerçekten iyi gitti. Arkadan geçtiğimi ve Shawn Michaels’ın onu sevdiğini, Road Dogg’un onu sevdiğini ve A-Train’in onu sevdiğini hatırlıyorum. Triple H elimi sıktı ve ‘Takıma hoş geldin’ dedi. Sanırım imza attığımı sandı ama o sırada değildim. Aklımda, ‘Sanırım NXT’ye gideceğim’ gibiyim.” (h/t- WrestlingNews.com)


Daniel Garcia, WWE görüşmeleri sırasında saygısızlığa uğradığını hissettiğini açıkladı.

Daniel Garcia ayrıca Stamford merkezli terfi ile olan maçına da ışık tuttu. Mevcut PWG Şampiyonu, tekler yarışmasında Drew Gulak ile boynuzları kilitledi. Maç 205 Live markası üzerinde gerçekleşti:

“Aslında WWE için çalıştım. Drew Gulak ile 205 Live in’de 15 saniyelik bir maç gibi güreştim. Beni çok kötü dövdü. Oldukça kötüydü, oldukça acımasızdı. Sonra geçen yılın Ocak ayında, yani 2021’de bir WWE denemesi yaptım ve denemeden hemen sonra NXT’de bir maçım vardı. Garcia, Eylül 2020’de bir Dark döngüsü yaptım ve ardından Ocak 2021’de denemem vardı” dedi.

Daniel Garcia, WWE’deki çalışma randevuları hakkında: “Ayrılmadan hemen önce Canyon Ceman ile konuştum. ‘Hey, ilgilendiğin başka bir yer olursa bana haber ver, çünkü seninle daha erken anlaşacağız’ dedi. Aklımda. Bu bana saygısızlık gibi. Beni imzalamak istiyorsan imzala beni.”

Garcia’nın performansı Triple H ve diğer NXT üstleri tarafından takdir edilse de, Canyon Ceman kendisine başka bir şirketten ilgi görürse onu daha çabuk imzalayacaklarını söylediğinde yükselen yıldız şirket tarafından saygısızlık edildiğini hissetti:

“Ayrılmadan hemen önce Canyon Ceman ile görüştüm. ‘Başka bir yer olursa haberim olsun, çünkü sizi daha erken imzalayacağız’ dedi. Aklımda. Ben, bu bana saygısızlık gibi. Eğer beni imzalamak istiyorsan, beni imzala.”

Geçen yıl serbest bırakılmadan önce Ceman, Sports Entertainment Juggernaut için Yetenek Geliştirme Kıdemli Direktörüydü. Bu arada, Garcia şimdi AEW için tam zamanlı bir sanatçı ve Chris Jericho başkanlığındaki fraksiyonun bir üyesi.


Bret Hart, AEW’nin kardeşini onurlandırmak için bir turnuva yapması hakkında ne düşündü? Hitman’a sorduk burada.
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/news-top-aew-star-triple-h-s-reaction-wwe-tryout?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel