En iyi AEW yıldızı, CM Punk’ın şirket üzerindeki etkisini övdü


AEW yıldızı Wardlow, mevcut AEW Dünya Şampiyonu CM Punk’a şirkete geldiği ve keşfedilmemiş yeteneklere yeni gözler getirdiği için övgü dolu sözler söyledi.

Özellikle Wardlow, 2019’da MJF’nin kişisel koruması olarak AEW’ye katılmadan önce yaklaşık altı yıldır bağımsız pistte çalışıyordu. O zamandan beri “Mr. Mayhem”, Friedman’ın sektördeki en büyük (kelimenin tam anlamıyla) yükselen yıldızlarından biri haline gelmesinden kurtuldu. .

Bununla birlikte, Wardlow gibi birinin üzerindeki gözlerin miktarı, yedi yıl sonra Ağustos 2021’de AEW Rampage’in “First Dance” edisyonunda güreşe dönen Punk’ın gelişiyle büyük ölçüde ilgili.

Sportskeeda Güreşleri @Kevkellam bu hayran görüntülerini yakaladı #Cm Punkdün geceki güreş yanlısı dönüş #AEW Rampage: The First Dance ve bize girişinin gerçekten ne kadar gürültülü olduğunu anlatıyor!

ile yakın zamanda yapılan bir röportaj sırasında ForbesSavaş Köpeği, geçen yıl AEW’nin büyümesine yardımcı olduğu için Punk’ın gelişini takdir etti ve şirketin devam eden büyümesinin yalnızca All Elite Wrestling kadrosuna fayda sağlayacağını söyledi.

“CM Punk’ın şirketimize gelmesiyle biliyorum, bu sadece benim üzerimde, şirketimizde ve ürünümüzde bir milyon daha fazla göz var ve bu sadece büyümemize yardımcı olacak. Ve sonunda, bir kez büyüdüğümüzde, çocuklar arka koltukta oturanlar daha fazla fırsat elde etmeye başlayacak. Biraz sabır gerekiyor, ama aynı zamanda şirketin iyiliği için. (H/T kavgacı).

Wardlow ayrıca mütevazi başlangıçlarını bağımsız devrede kredilendirmek için zaman ayırdı ve kendisini geliştirmesinin iyi olduğunu belirtti.

“Gerçekten bir AEW orijinali ve bir AEW yerlisi olduğumu söylemekten gurur duyuyorum. [star]. Demek istediğim, Pittsburgh/Ohio bölgesi dışında kimse beni tanımıyordu, belki çalıştığım Chicago’da bir avuç insan, ama onun dışında kimse beni tanımıyordu. AEW’de kendimi sıfırdan inşa etmenin benim için faydalı olduğunu düşünüyorum.” dedi Wardlow. kavgacı).

CM Punk, Wardlow’a AEW’de 2022’deki ilk mağlubiyetini verdi

Punk’ın MJF ile rekabeti olmasaydı, Wardlow bugüne kadar Friedman’ın parmağında olabilir. Neyse ki “Bay Kargaşa” için durum şimdi böyle değil, ancak iki adam artık ikonik rekabetin ortasında acımasız bir etkileşime girdi.

12 Ocak AEW Dynamite programında Wardlow, CM Punk ile 34 yaşındaki Punk’ı neredeyse botlarından çıkarırken gördüğü bir maçta CM Punk ile karşı karşıya geldi. “ikinci şehir azizi” zaman hakeminin masasından geçin.

MJF, Wardlow’un eski WWE yıldızını cezalandırdığını gördükten sonra, Punk zaferi sinsi bir roll-up ile aldı.


Eski bir WWE yazarı Jeff Hardy’nin güreş işini bırakması gerektiğini düşünüyor. Daha fazla detay burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-top-aew-star-praises-impact-cm-punk-company?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel