Emma Raducanu, Aliaksandra Sasnovich tarafından ikinci turda Fransa Açık’tan elendi | Tenis Haberleri


Son Güncelleme: 25/05/22 12:28

Emma Raducanu, Fransa Açık'ta ikinci turda elendi

Emma Raducanu, Fransa Açık’ta ikinci turda elendi

Emma Raducanu, ikinci turda Aliaksandra Sasnovich’e 3-6 6-1 6-1 kaybettikten sonra Fransa Açık’tan çıktı.

Fransa Açık, Raducanu’nun ilk çıkışını yaptığı Grand Slam’lerin sonuncusu ve bir set için, yarışmanın tüm kontrolü onda gibi görünüyordu.

Raducanu, topun içinde serbestçe savruluyordu ve gelecekte en iyilerinden biri olacağına inandığı bir yüzeyde iyi hareket ediyordu.

İkinci ve üçüncü setlerde, Sasnovich kendi seviyesini önemli ölçüde artırırken, hatalar Raducanu’nun işinin bir parçası oldu.

Sasnovich, Roland Garros’taki üçüncü turda Angelique Kerber veya Elsa Jacquemot ile karşılaşacak ve Raducanu’nun odak noktası önümüzdeki çim kort sezonuna çevrilecek.

Takip etmek için daha fazlası…

Bu, güncellenmekte olan bir son dakika haberidir ve daha fazla ayrıntı kısa süre içinde yayınlanacaktır. Lütfen en son güncellemeler için bu sayfayı yenileyin.

Sky Sports size canlı güncellemeleri olduğu gibi getiriyor. Son dakika spor haberlerini, analizleri, özel röportajları, tekrarları ve öne çıkanları alın.

Sky Sports, son dakika spor haberleri ve canlı güncellemeler için güvenilir kaynağınızdır. En sevdiğiniz sporların canlı yayınını izleyin: Futbol, ​​F1, Boks, Kriket, Golf, Tenis, Rugby Ligi, Rugby Birliği, NFL, Dart, Netbol ve en son transfer haberlerini, sonuçları, skorları ve daha fazlasını alın.

Tüm son dakika spor haberleri manşetleri için skysports.com’u veya Sky Sports Uygulamasını ziyaret edin. Sevdiğiniz sporlarla ilgili en son haberler için Sky Sports uygulamasından anlık bildirimler alabilir ve ayrıca takip edebilirsiniz. Twitter’da @SkySportsNews En son güncellemeleri almak için.
Kaynak : https://www.skysports.com/tennis/news/12040/12620957/emma-raducanu-knocked-out-of-french-open-in-second-round-by-aliaksandra-sasnovich

SMM Panel PDF Kitap indir