Emirates D20 2022, Maç 20 için Fantezi Kriket İpuçları, Bugünkü Oynama 11 ve Saha Raporu


Emirates Blues (EMB), 22 Haziran Çarşamba günü Dubai’deki ICC Academy’de Emirates D20 2022 Ligi’nin 20. maçında Ajman’ı (AJM) konuk edecek.

Emirates Blues, son birkaç maçı kesintisiz olarak kazandıkları için bu yılki Emirates D20 ligindeki en güçlü takımlardan biri. Ajman ise inişli çıkışlı bir sezon geçirdi ve FUJ’a karşı oynadığı son maçı 27 sayı farkla kazanmayı başardı.

Ajman maçı kazanmak ve turnuvaya geri dönmek için her şeyini verecek, ancak Emirates Blues’un maçı kazanması bekleniyor.


EMB vs AJM Olası Oynama XI

EMB Oynama XI

Alishan Sharafu (ş), Karthik Meiyappan, Ateeq Ur Rahman (hafta), Nilansh Keswani, Aryan Lakra, Adithya Shetty, Fahad Nawaz, Mohammed Faraazuddin, Rahul Bhatia, Dhruv Parashar, Soorya Sathish

AJM Oynayan XI

Ali Abid (c), Atta Ur Rahim, Naik Muhammad, Ethan D’Souza, Kamran Atta (wk), Osama Hassan Shah, Mazhar Bashir, Fayyaz Ahmed, Zia Muhtar, Adnan Danish, Shah Faisal


Maç Detayları

EMB vs AJM, Emirates D20 Ligi 2022, Maç 20

Tarih ve saat: 22 Haziran 2022, 22:30 IST

mekan: ICC Akademisi, Dubai


Saha Raporu

Dubai’deki ICC Academy’deki saha vuruş dostudur, burada tempocular da yeni topla biraz hareket bulabilmelidir. Taraftarlar, birkaç kaleyle yüksek skorlu bir maç bekleyebilirler.

Saha oyun boyunca önemli ölçüde değişmemeli ve her iki takım da kurayı kazandıktan sonra kovalamayı hedefleyecektir.


EMB vs AJM Dream11 Maçında En Çok Talepler

Avukat keeper

Son iç saha maçlarında son derece iyi oynayan Y Kaleem, şüphesiz bugünün Dream11 takımı için en iyi kaleci. En üst sırada vuracak ve ayrıca yakalamalardan ek puanlar kazanacak. Abu Dabi Takımı’na karşı oynadığı maçta sadece 49 topla 61 koşu yaptı.

hamurlar

Bir Sharafu ve F Nawaz, Dream11 takımı için en iyi iki vuruştur. H Khan, bugünün Dream11 takımı için başka bir iyi seçim. Üst sıralarda vuracaklar ve son maçlarda son derece iyi performans gösterdiler.

çok yönlü

A Lakra ve S Khan, Dream11 takımı için en iyi çok yönlü seçimlerdir, çünkü onlar en üst sırada yer alırlar ve aynı zamanda fazla kotalarını da tamamlarlar. N Aziz, bugünün Dream11 takımı için bir başka iyi seçim.

bowling oynayanlar

Bugünün Dream11 takımı için en iyi bowling oyuncuları S Ahmad ve A Shetty. Her ikisi de son birkaç yerel maçta harika bir şekilde bowling oynadı ve ayrıca ölümlü maçlarda da bowling oynamalarını bekleyebilirsiniz. N Pabreja, Dream11 takımı için bir başka iyi seçim.


EMB ve AJM Dream11 tahmin ekibinde seçilecek en iyi oyuncular

S Han (AJM)

N Aziz (AJM)

Bir Lakra (EMB)


EMB ve AJM: Dream11 takımı için önemli istatistikler

S Khan – 52 koşu ve 11 küçük kapı

A Lakra – 62 koşu ve 5 küçük kapı

S Ahmed – 16 koşu ve 11 küçük kapı


EMB vs AJM Dream11 Tahmin Bugün (Emirates D20 2022 Ligi)

Fantezi öneri #1
Fantezi öneri #1

Fantezi önerisi #1: Y Kaleem, A Sharafu, H Khan, F Nawaz, N Aziz, A Lakra, S Khan, K Meiyappan, S Ahmed, A Shetty, N Pabreja

Kaptan: S Han Kaptan Yardımcısı: N Aziz

Fantezi öneri #2
Fantezi öneri #2

Fantezi önerisi #2: Y Kaleem, A Sharafu, H Khan, S Singh, F Nawaz, N Aziz, A Lakra, S Khan, S Ahmed, A Shetty, R Bhatia

Kaptan: S Han Kaptan Yardımcısı: Bir Lakra


Sankalp Srivastava tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/fantasy-cricket-mantra/emb-vs-ajm-dream11-prediction-fantasy-cricket-tips-today-s-playing-11-pitch-report-emirates-d20-2022-match-20?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel