Eminem bir Amber Heard diss parçası yayınladı mı?


Sansasyonel Amber Heard-Johnny Depp iftira davası sona erdikten sonra, müzisyenler aynı konuda şarkılar yazmaya başladılar. Eminem tarafından söylendiği iddia edilen bir parça o zamandan beri internette yayınlandı. Parçanın adı okunuyor Amber (Amber Heard Diss). Şarkı, içerik oluşturucu lil Byte’ın YouTube kanalında yayınlandı. İki gün içinde 33 bin görüntülenme topladı.

Diss parçası şunları okuyan sözleri içerir:

“Üzgünüm yanlış duydum, sanırım ölümüne sağır b*k/ hadi Amber’in kıçına laf atalım ve onun için kürsüye bir matra atalım/ çünkü dümdüz bir cevap veremez/ yalan söylememiş ”

Başka bir ayet şöyledir:

“Aquaman’da galonlarca su kumanda etme eyleminde ustalaşmış bir karakter olarak/ daha sonra kitleleri güldürdü/ çünkü standlar, standın olduğu gibi durduğunu anladılar/ Amber Heard tek bir gözyaşı dökmedi.”

Şarkının yorum bölümü, hayranların favorisi haline geldiğini kanıtlıyor. Şarkının adı Eminem tarafından yazıldığını söylese de, küresel rap ikonu şarkıyı gerçekte yayınlamadı.

youtube kapağı

Eminem, Amber Heard diss parçasını yayınladı mı?

bu Zehir şarkıcı, şarkıyla ilgili herhangi bir parça yayınlamadı. su adamı aktris. YouTube’da yayınlanan söz konusu şarkı lil Byte tarafından oluşturuldu. Resmi YouTube kanalındaki ‘Hakkında sayfası’ şunları okur:

“Onun sesini sentezleyerek EMINEM şarkıları yapıyorum. Müziğimde duyduğun her şey benim tarafımdan yaratıldı. Zaman zaman başka sanatçıları da deneyebilirim.”

Yazma sırasında, YouTuber 4.24k abone topladı. Bugüne kadar altı şarkı yayınladı.

lil Byte’ın kanalındaki diğer şarkılar şunlardır: Sadece Bir Kopya (Tom MacDonald Diss), Kapa çeneni (oyun diss), Rooting for War (Putin Diss), Asla durma ve Astar vurmak.

Eminem, diss parçaları yazmaya yabancı değil. Mariah Carey, Donald Trump, Benzino, Limp Bizkit, Everlast, Machine Gun Kelly vb. hakkında diss parçaları yazmıştır.

Görünüşe göre YouTuber, pop kültürü referanslarıyla kendi şarkılarını yaratma konseptinden ilham almış.


Johnny Depp Hallelujah mı söyledi?

Hakaret davasıyla ilgili parçalar oluşturan YouTuber’lar arasında, başka bir içerik oluşturucu, başlıklı bir şarkı yükledi. halleluya Johnny Depp’in resimlerini içeren bir slayt gösterisi içeriyordu. Şarkının adı da okundu Johnny Depp – Hallelujah ve ‘deppjohnny056’ adlı bir YouTube kanalına yüklendi.

youtube kapağı

Pek çoğu, Karayip Korsanları yıldız şarkıyı söyledi. Ama gerçekte, Ethan Bortnick tarafından yaratıldı. Şarkıcı-söz yazarı en iyi Guinness Dünya Rekorları’nda ‘Dünyanın En Genç Solo Müzisyeni Kendi Konser Turunda Başrol Olması’ için listelenmesiyle tanınıyor.

Şarkı Johnny Depp tarafından söylenmemiş olsa da, oyuncunun müzikal bir geçmişi var. Halen Hollywood Vampires grubunun bir parçasıdır. Oyuncu gitar ve vokal becerileri ile tanınır. Hakaret davasının ardından aktör, İngiliz gitarist Jeff Beck ile yeni bir albüm için işbirliği yaptığını duyurdu. İkili bu yıl albüm çıkaracak.

Pop sanatçısı Billie Eilish de hakaret davası referans vagonuna atlamış görünüyor. Yeni şarkısında televizyon, şarkıcı sorunsuz bir şekilde Johnny Depp ve Amber Heard’ın mahkeme davasına atıfta bulundu. Şarkı sözleri şöyle:

“İnternet çılgına döndü, film yıldızlarını duruşmada izliyorlar / Onlar Roe v. Wade’i devirirken”

Netizenler, “mahkemede film yıldızları” sözlerinin Depp ve Heard hakkında olduğunu varsaymakta gecikmediler. Eilish, bugüne kadar dava hakkında kamuoyu önünde görüş bildirmedi.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/fact-check-did-eminem-release-amber-heard-diss-track?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir