Ellyse Perry: Avustralya kaptanı Meg Lanning, Kadınlar Dünya Kupası finalinde çok yönlü bir oyuncunun İngiltere’ye karşı oynayacağına inanıyor | Kriket Haberleri


İngiltere Pazar günü Dünya Kupası finalinde Avustralya ile karşılaşacak; Sky Sports Ana Etkinliği (401), Sky Sports Cricket World Cup kanalı (404), Sky Showcase (106) ve Sky Sports YouTube’da saat 01:00’den itibaren başlayan kurulumla Birleşik Krallık’taki herkes canlı aksiyonun keyfini çıkarabilecek. kanal

Son Güncelleme: 02/04/22 08:27

Meg Lanning'e göre Ellyse Perry büyük ihtimalle finalde uzman bir vurucu olarak oynayacak.

Meg Lanning’e göre Ellyse Perry büyük ihtimalle finalde uzman bir vurucu olarak oynayacak.

Avustralya kaptanı Meg Lanning, Ellyse Perry’nin Pazar günü Christchurch’teki Kadınlar Dünya Kupası finalinde Avustralya’ya karşı İngiltere’ye karşı oynayacağına inanıyor, ancak sakatlanan çok yönlü oyuncunun son şampiyonlara karşı bowling oynaması pek mümkün değil.

Yaygın olarak spordaki en iyi çok yönlü oyuncu olarak kabul edilen Perry, Güney Afrika’ya karşı sondan bir önceki tur maçında sırt spazmları yaşadı ve son iki maçı kaçırmasına neden oldu.

30 yaşındaki oyuncu Cuma günü takım arkadaşlarıyla antrenman yaptı ve Lanning, Perry’nin ekibinin Avustralya’nın yedinci Kadınlar Dünya Kupası unvanını talep etme çabalarına katkıda bulunabileceğinden emin.

Lanning, “Kesinlikle uzman bir yarasa olarak oynayabilir ve dürüst olmak gerekirse bu muhtemelen en olası senaryodur.” Dedi.

“Birkaç haftadır bowling oynamıyor ve çıkıp finalde bowling oynaması zor olurdu… vuruş sırası.

Ellyse Perry: Avustralya kaptanı Meg Lanning, Kadınlar Dünya Kupası finalinde çok yönlü bir oyuncunun İngiltere'ye karşı oynayacağına inanıyor | Kriket HaberleriEllyse Perry: Avustralya kaptanı Meg Lanning, Kadınlar Dünya Kupası finalinde çok yönlü bir oyuncunun İngiltere'ye karşı oynayacağına inanıyor | Kriket Haberleri

Avustralya vs İngiltere

3 Nisan 2022, 01:00

canlı

“Günün sonunda, bowling oyuncularınıza güvenmeli ve onları teslim edebilmek için desteklemelisiniz ve bu oyuna dahil edeceğimiz altı çok iyi bowling oyuncumuz var ve onların bundan tamamen eminiz” işi yapabilecek.”

Perry, 2020’de Twenty20 Dünya Kupası finalinde Avustralya’nın Hindistan’a karşı kazandığı zaferi bir hamstring sorunuyla kaçırdı ve şu anki sakatlığı, geçen hafta grup maçlarının son turunda Bangladeş’e karşı oynayamayacağı anlamına geliyordu.

Daha sonra Çarşamba günü Avustralyalıların 157 koşuyla kazandığı yarı finalde Batı Hint Adaları karşısında elde ettiği kapsamlı zaferi kaçırdı.

İngiltere'nin eski kriket oyuncusu Charlotte Edwards, İngiltere'nin Pazar günü bir Dünya Kupası final karşılaşması düzenlemesinin ardından Avustralya'nın daha fazla baskı altında olduğunu söyledi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İngiltere’nin eski kriket oyuncusu Charlotte Edwards, İngiltere’nin Pazar günü bir Dünya Kupası final karşılaşması düzenlemesinin ardından Avustralya’nın daha fazla baskı altında olduğunu söyledi.

İngiltere’nin eski kriket oyuncusu Charlotte Edwards, İngiltere’nin Pazar günü bir Dünya Kupası final karşılaşması düzenlemesinin ardından Avustralya’nın daha fazla baskı altında olduğunu söyledi.

Lanning, “Ellyse birinci sınıf bir oyuncu ve bunu uzun bir süre boyunca, özellikle de bu 50’den fazla formatta göstermiştir,” dedi.

“Bu deneyime sahip birine sahip olmak, daha önce büyük sahnede performans göstermiş, umarız ekibimizin bir parçası olabilmiş birine sahip olmak büyük bir destek.

“Bunun bizim tarafımıza ve yarın kazanma yeteneğimize katkıda bulunduğunu düşünüyoruz.”

Ecclestone: İngiltere, Dünya Kupası finali öncesinde en iyi kriketi henüz oynamadı

Spinner Sophie Ecclestone, İngiltere'nin Kadınlar Dünya Kupası finalini kazanma şansından bahsetti

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Spinner Sophie Ecclestone, İngiltere’nin Kadınlar Dünya Kupası finalini kazanma şansından bahsetti

Spinner Sophie Ecclestone, İngiltere’nin Kadınlar Dünya Kupası finalini kazanma şansından bahsetti

Sophie Ecclestone, İngiltere’nin Pazar günkü final öncesinde henüz en iyi kriketini oynamadığına inanıyor.

Spin bowling oyuncusu, İngiltere’nin Güney Afrika’ya karşı 137 sayılık bir galibiyetle finale çıkmasıyla ilk kez uluslararası bir beşlik iddia etti.

Danni Wyatt’ın Dünya Kupası’nda ilk yüzyılın başında İngiltere’nin sekize 293’lük golünü attığı bir maçta Proteas 156’ya düşerken Ecclestone 36-6’lık sayılarla maçı tamamladı.

İngiltere turnuvaya art arda üç mağlubiyetle başladı, ancak üst üste beşinci galibiyet Heather Knight’ın tarafının Avustralya ile bir final hazırladığını gördü ve Ecclestone, İngiltere’nin şu ana kadar en iyi durumda olmadığına inanıyor.

Sophie Ecclestone, Marizanne Kapp'ı görevden almasının ardından kutlama yapıyor

Sophie Ecclestone, Marizanne Kapp’ı görevden almasının ardından kutlama yapıyor

22 yaşındaki spinner, “Sanırım üçte üçü kaybettiğimizde, maçtan sonra soyunma odasında birkaç gözyaşı oldu” dedi.

“Bence herkes gidişimizden çok hayal kırıklığına uğradı, ama bence dönüm noktası, artık kaybedecek bir şeyimiz olmadığını söylemek için birkaç toplantı yapmaktı, bu yüzden antrenmanda yaptıklarımızı bir oyuna koyun ve devam edin. korkmadan dışarı.

“Hala en iyi kriketimizi oynamadık, bu yüzden en iyi kriketimizi oynamadan finale çıkmak açıkçası bu gruptan görmek çok güzel.”

İngiltere, Kadınlar Kriket Dünya Kupası finaline çıkmak için Güney Afrika'yı 137 koşuyla yendi.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İngiltere, Kadınlar Kriket Dünya Kupası finaline çıkmak için Güney Afrika’yı 137 koşuyla yendi.

İngiltere, Kadınlar Kriket Dünya Kupası finaline çıkmak için Güney Afrika’yı 137 koşuyla yendi.

İngiltere bu kış Ashes’ta tek bir maç bile kazanamadı ve ayrıca Dünya Kupası açılış maçında Avustralya’ya yenildi.

Ancak Ecclestone, tarafını Pazar günü Wellington’da yapılacak finalde bir gösteri yapmaya çağırdı.

“Açıkçası WC finaline çıkmak harika bir duygu. Başlangıçta üç maç kaybettikten sonra üzerinde çalıştığımız bir şey bu yüzden finale çıkmak harika ve umarım Pazar günü bir şov yapabiliriz.” dedim.

“Finalde Avustralyalıları yenerek, sahip olduğumuz Küllerden sonra gerçekten kelimelere dökemem. Bu gruba gerçekten inanıyorum ve günümüzde Avustralyalıları kesinlikle yenebiliriz – büyük bir şansımız var.

“Biliyorum ki, en iyi kriketimizi oynarsak ve vurucularımız ellerinden geldiğince vurursa ve bowling oyuncuları da ellerinden geldiğince top oynarsa, takım olarak harika bir birimimiz var, bu yüzden sadece kendimize odaklanacağız ve en iyisini yapacağız. yapabiliriz.

“Umarım dışarı çıkıp tarafımızı kanıtlamak için en iyi kriketimizi oynayabiliriz.”
Kaynak : https://www.skysports.com/cricket/news/12040/12580154/ellyse-perry-australia-captain-meg-lanning-believes-all-rounder-will-feature-against-england-in-womens-world-cup-final

Yorum yapın