Ellery Hanley: Farklı bir grup, ancak Combined Nations All Stars koçu için şarkı aynı kalıyor | Rugby Ligi Haberleri


Ragbi ligi harikası Ellery Hanley, Birleşik Milletler takımının İngiltere ile karşılaşmasının sorumluluğunu üstlenirken 2008’den beri ilk kez koçluğa geri dönüyor; Cumartesi günkü Halliwell Jones Stadyumu’ndaki uluslararası çift başlı maçı saat 15:00’ten itibaren Sky Sports Arena’da canlı izleyin

Son Güncelleme: 16/06/22 14:29

Ellery Hanley, Cumartesi günü İngiltere ile karşılaşacak Birleşik Milletler takımının sorumluluğunu üstlendi

Ellery Hanley, Cumartesi günü İngiltere ile karşılaşacak Birleşik Milletler takımının sorumluluğunu üstlendi

Ellery Hanley, sakatlıklar ve cezalarla uğraşmaktan, oyunculardan bir hafta sonu tatili için planlarını değiştirmelerini istemeye kadar, 14 yıl boyunca ilk teknik direktör atamasında bazı beklenmedik zorluklarla karşılaştı.

Ancak Cumartesi günü İngiltere’ye karşı Birleşik Milletler All Stars’ın sorumluluğunu üstlenecek ve neredeyse evrensel olarak ragbi ligi oyununu oynamak için gelmiş geçmiş en iyilerden biri olarak kabul edilen adam için asla değişmeyen bazı şeyler var.

Hanley, Doncaster’ı 2008’de sorumlu olduğu tek sezonda Birinci Lig’den terfi etmeye yönlendirdiğinden beri baş antrenör pozisyonunda hizmet etmedi, ancak sporla yakın temasını sürdürdü, özellikle de Man of Steel jüri heyetinin başkanı olarak rolü sayesinde. .

Ellery Hanley: Farklı bir grup, ancak Combined Nations All Stars koçu için şarkı aynı kalıyor | Rugby Ligi HaberleriEllery Hanley: Farklı bir grup, ancak Combined Nations All Stars koçu için şarkı aynı kalıyor | Rugby Ligi Haberleri

İngiltere Kadınlar vs Fransa Kadınlar

18 Haziran 2022, 15:00

canlı

Canlı Uluslararası Rugby Ligi

18 Haziran 2022, 17:30

canlı

Ve aradan geçen yıllarda gelişen bazı ragbi ligi yönleri olsa da, eski Büyük Britanya ve St Helens patronu, bu hafta sonu uluslararası ligin önünde temellerin aynı kaldığını biliyor, canlı yayında Gökyüzü sporları.

Saints’i 1999’da Süper Lig Büyük Final zaferine yönlendiren Hanley, “Oyun gelişti, evet, ancak oyunun formatı ve çerçevesi tamamen aynı kaldı” dedi.

“Hala savunmanız gerekiyor, hala ilk müdahalenizi yapmanız ve ruck bölgesini kontrol etmeniz gerekiyor, topu artı bir yüksek hızda ve düzenli bir topla oynamanız gerekiyor. oyuna getirmek zorunda, yerinde olmak zorunda ve aynı zamanda bir fitness temeline sahip olmalısınız.

“Size oyunun basit, klasik bir örneğini vereceğim: Her iki tarafın da yukarı çıkması gerekiyor – bunu yapmazsanız öğreneceğinizi biliyorsunuz, bu kadar basit.

Ellery Hanley'nin son baş antrenör rolü 2008'de Doncaster ile oldu.

Ellery Hanley’nin son baş antrenör rolü 2008’de Doncaster ile oldu.

“Disiplininiz iyi değilse, bunun için cezalandırılırsınız. Gerçekten büyük alanların tümü, benim için hiçbir şey değişmedi.”

Cumartesi günkü Halliwell Jones Stadı’ndaki maç, Hanley’nin, All Stars ekibine karşı 26-24’lük yenilgiyi telafi etmeye istekli olan eski bir Wigan ve Leeds takım arkadaşı ve İngiltere’deki yakın arkadaşı Shaun Wane’e karşı koçluk fikirlerini ortaya koyduğunu görecek. geçen yıl Avustralyalı teknik direktör Tim Sheens tecrübesiyle.

Kendi oynadığı günlerde şamatacı bir forvet olan Wane, bu hafta rakibinin yanında oynadığı en iyi sayı olarak değerlendiriyor ve Birleşik Milletler’in, İngiltere’ye bu yıl ev sahibi Dünya Kupası öncesinde mümkün olan en iyi testi vermeye hazır olmasını bekliyor.

Wane, “Bazı harika oyuncularla, inanılmaz derecede birinci sınıf oyuncularla oynadım ama Ellery en iyisiydi” dedi.

İngiltere, Birleşik Milletler All Stars ile karşı karşıya gelirken geçen yılki maçın özeti.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İngiltere, Birleşik Milletler All Stars ile karşı karşıya gelirken geçen yılki maçın özeti.

İngiltere, Birleşik Milletler All Stars ile karşı karşıya gelirken geçen yılki maçın özeti.

“Çok, çok rekabetçiydi, kazanma arzusu tavan yaptı ve nasıl antrenman yaptı – gerçekten etkileyici bir adamdı.

“Andy Gregory, Andy Platt, Shaun Edwards ile oynadım – bazı harika, harika oyuncular, ama Ellery baş ve omuzlar üzerindeydi.

“Gerçek bir test olacak ve Ellery’yi inanılmaz derecede iyi tanıyorum ve o da kazanmak isteyecek. Oyuncularını harekete geçirip hazır hale getirecek ve bu bizim için iyi bir sonuç olacak.”

Buna karşılık Hanley, Cherry and Whites’tan sorumlu olduğu yedi sezon boyunca Wigan Warriors’ı dört Büyük Final ve iki Challenge Cup final zaferine götüren bir adamın koçluk becerileri konusunda eşit derecede övgüye değer.

Shaun Wane ve Ellery Hanley'nin oyun günlerinden beri uzun süredir devam eden bir ilişkisi var.

Shaun Wane ve Ellery Hanley’nin oyun günlerinden beri uzun süredir devam eden bir ilişkisi var.

Gerçekten de, İngiltere’nin onları 50 yıldır ilk kez bu kıyılara geri getirmeyi hedefledikleri Dünya Kupası’na götürecek daha iyi bir kişiye sahip olabileceğine inanmıyor.

Hanley, “Shaun Wane’de harika bir insan ve son derece iyi bir koçları olduğunu düşünüyorum, bu yüzden gitmek istedikleri yönde doğru rehberlik ve yönetim altındalar.” Dedi.

“Shaun’un bu iş için mükemmel olduğunu söylüyorum çünkü…Onunla oynadım, bu yüzden soyağacını ve geçmişini biliyorum, ne kadar iyi olduğunu ve oyuncularından ne beklediğini biliyorum.

“Yapmadığı hiçbir taşı bırakmıyor ve oyunculardan kendisinin yapmayacağı hiçbir şeyi yapmasını istemiyor.”

Tabii ki, ikili arasındaki dostluk ve uzun süreli birliktelik bu hafta bir kenara bırakılacak ve Hanley, ragbi ligi’nin Ekim ve Kasım’daki küresel toplantısına hazırlıklarının bir parçası olarak İngiltere’ye hafif bir ısınma yapma havasında değil.

Bu, imajına göre şekillenmiş bir Kombine Milletler takımı olacak ve 61 yaşındaki oyuncunun içinde rekabet ruhunun her zamanki gibi parlak ve şiddetle yandığı açık. yüzyıl öncesine ait.

“[England] Bazı çok zorlu zorluklarla karşı karşıya kalacaklarını biliyorum çünkü kadromuzdaki adamlarımız devrilmeyecek ve ben de birkaç yıl daha genç olsaydım ve bu Kombine Milletler takımında olsaydım tamamen aynı olurdum,” dedi Hanley.

“Size şimdi söyleyebilirim, sırf İngiltere’yi yarı yolda bırakmak için gelmem mümkün değil. Zorla oynuyorum ve Birleşik Milletler tarafında olmak gibi bir amacım var.”

İngiltere Kadınları Fransa’ya karşı izleyin ve ardından İngiltere’nin erkekleri, Cumartesi günü saat 15.00’ten itibaren Sky Sports Arena’da Halliwell Jones Stadyumu’ndaki uluslararası çift başlıkta Birleşik Milletler All Stars ile karşılaşıyor.
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-league/news/12040/12634199/ellery-hanley-different-band-but-song-remains-the-same-for-combined-nations-all-stars-coach

Yorum yapın

SMM Panel