Elemental beceri, patlama ve boşta animasyonlar


Genshin Impact’in 2.7 beta testi başladı ve bu, yaklaşmakta olan 4 yıldızlı karakter Kuki Shinobu hakkında tonlarca sızdırılmış içerik getirdi. Kuki Shinobu, yükseliş istatistikleri olarak % HP ile yaklaşan bir Elektro-kılıç şifacısıdır. 2.7 beta başlamadan önce, sızıntı yapanlar Kuki Shinobu’nun yükseliş materyalleri, yetenek kitapları ve yetenekleri hakkında bilgi buldu.

Yeni sızıntılar, Kuki Shinobu’nun kitini, Elemental Becerisini ve Burst’u gösteren bir oyun klibini ortaya çıkardı. Kuki Shinobu, partideki aktif karakterleri iyileştirmek için Elemental Yeteneğine güvenen ilk Elektro şifacıdır.


Genshin Etkisi: Kuki Shinobu’nun Idle Animasyonu ve Elemental Skill ve Burst ile oynanışı

Kuki Shinobu Oynanış

KUKI SHINOBU 2.7 OYUN SIZDIRIYOR //O ÇOK GÜZEL NE?!?!?!

Genshin Impact’in 2.7 betasının başlamasından bu yana, sızıntı yapanlar Kuki Shinobu’nun oyun kliplerine erişim sağladı ve aynısını diğer sosyal medya platformları arasında Twitter’da paylaştı. Genshin Impact oyuncuları Shinobu’nun boşta animasyonuna ilk kez bakabilirler. Genshin Impact’teki her 4 yıldızlı karakter gibi, onun da iki boş animasyonu var.

Normalde ninjalar veya shinobiler tarafından kullanılan kısa kılıçlara benzeyen animasyonlarından birinde mor bir kılıcı döndürecek. İkinci boş animasyonunda, vücudunu germeden önce maskesini çıkaracak ve ardından maskesini tekrar takacaktır.

Oyun klibi ayrıca, etkileyici ninja benzeri hareketlerle dört vuruşlu bir kombinasyona sahip Normal saldırılarını da gösteriyor. Yüklü saldırısı, Normal saldırılarıyla aynı estetiği takip eder.


Elemental Beceri – Kutsallaştırma Yüzüğü

Elemental Becerisini etkinleştirmek için Kuki Shinobu, AoE aralığında yakalanan düşmanlara Elektro HSR veren bir Çim Kutsallaştırma Halkası oluşturmak için sağlığının %30’unu feda etmelidir.

Elemental Beceri kaç kez kullanılırsa kullanılsın, Elemental Skill’i etkinleştirmek için HP kaybı, Shinobu’yu minimum %20 HP’ye düşürebilir.

Çim Halkası ayrıca aktif karakterleri iyileştirirken, iyileştirme miktarının Shinobu’nun maksimum HP’sine bağlı olduğu her 1,5 saniyede bir Elektro hasarı verir. Shinobu, “Heart’s Repose” adlı pasif yeteneklerin yardımıyla, Elemental Ustalığına dayalı olarak verilen iyileştirme ve hasar miktarını artırabilir.

12 saniyelik bir süre ve 15 saniyelik bir bekleme süresi ile oyuncular, sahadaki aktif karakterleri iyileştirmeye devam etmek için Shinobu’nun Yeteneğine spam gönderebilir.


Elemental Patlama – Goei Narukami Kariyama Ayini

Kuki Shinobu, AoE aralığında yakalanan düşmanlara sürekli Elektro hasarı vermeden önce küçük bir mesafe kat edecek olan Elemental Patlamasını etkinleştirmek için kılıcını yere saplayacak. Elemental Burst ile verilen hasar, Shinobu’nun maksimum HP’sine bağlıdır.

Shinobu’nun Elemental Patlaması, 2 saniyelik küçük bir süreye sahiptir ve 3.5 saniyeye kadar uzatılabilir. 15 saniyelik bir bekleme süresi ve 60’lık bir enerji maliyeti ile Genshin Impact oyuncularının, Elemental Burst’un tekrar kullanılabilmesi için yaklaşık 12-13 saniye beklemesi gerekecek.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/genshin-impact-2-7-leaks-reveal-kuki-shinobu-s-gameplay-elemental-skill-burst-idle-animations?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın