Elden Ring’de St. Trina’nın Kılıcı nasıl elde edilir


Elden Ring’in seçebileceği çok sayıda faydalı silahı var, bu da Lands Between’in belirli bölgelerini keşfetmeyi ve belirli patron dövüşleriyle başa çıkmayı önemli ölçüde kolaylaştırıyor. Böyle bir silah, benzersiz silah sanatıyla düşmanları uyutabilen ve onları bir Critical Strike için açan St. Trina’nın Kılıcıdır.

Kılıcın Slumber of Slumber olarak bilinen Savaş Külleri, kullanıcının öne doğru yayılan mor bir sis salmasına izin vererek, uyku durumu rahatsızlığını vurulan hedeflere getirir.

Ek olarak, beceriyi kullandıktan sonra, silahın bıçağının kendisi de kısa bir süreliğine Uyutucu Gres ile alıntılanacak ve onunla düşmanlara (bir kalkanın arkasında olsalar bile) vurmak, yeterli vuruştan sonra onları uykuya sokacaktır.

Efektin işe yaramayacağı bazı seçkin çeteler ve patronlar olsa da, St. Trina’nın Kılıcı hala çeşitli karşılaşmalar için çok etkili bir silahtır ve birçokları tarafından oldukça arzu edilir.

Ne yazık ki, Elden Ring topluluğundaki birçok kişi kılıcı eline almakta zorlanıyor. Umarım, bugünün rehberi onlara bu konuda yardımcı olabilir.


Elden Ring’de St. Trina’nın Kılıcını Elde Etmek

Elden Ring'de St. Trina'nın Kılıcı nasıl elde edilir

St. Trina’nın Kılıcı çok rağbet görüyor çünkü Elden Ring Tarnished, oyunun çok başında ellerine geçebilecek. Silah kuzeybatı Caelid’de, Terkedilmiş Harabeler olarak bilinen mahzende bulunur.

Oyuncuların kılıca ulaşmak için herhangi bir sert patronu geçmeleri veya seçkin bir düşmanı yenmeleri gerekmiyor, bu da onu yeni oyunda Limgrave’e düştüklerinde karşılaşacakları en basit yardımcı öğelerden biri haline getiriyor.

Bu nedenle, St. Trina’nın Kılıcını ele geçirmek için oyuncuların şunları yapması gerekecek:

  • Limgrave başlangıç ​​bölgesinden kuzeydoğuya doğru ilerleyin, Caelid’deki Smoldering Kilisesi’ne ulaşana kadar ormanı geçin. Oyuna yeni başlayanların, bunu denemeden önce en azından Torrent’i kullanmaları tavsiye edilir. Yer yürüyerek ulaşmak için oldukça uzak ve yolda oyuncuları çok kolay alaşağı edebilecek çok sayıda düşman olacak.
  • Oradan doğuya doğru ilerlerken, soldaki Erdtree bölgesine giden bir yol ayrımı görecekler, sağdaki ise onları otoyolda devam ettirecek. Oyunculara eşyaya ulaşabilmek için sağdakini almaları tavsiye edilir.
  • Otoyoldan aşağı inmek onları doğrudan Rotview Balcony Site of Grace’e götürecektir. Buradan, bir ağaca tünemiş, bir harabeyi koruyan dev başlı bir karga görecekler. Kararmış Elden Ring, St. Trina’nın Kılıcını alabilecek, Terkedilmiş harabelerin mahzeninde.

Elden Ring'de St. Trina'nın Kılıcı nasıl elde edilir
  • Harabelere yaklaşırken karga aşağı atlar ve oyuncuya saldırır. Bu düşman inanılmaz derecede sert vurur ve düşük seviyeli ve ellerini kargaya kapmak için acele eden oyunculara düşmanla açık çatışmaya girmemeleri tavsiye edilir. Tarnished, karganın yanından çok kolay koşabilir.
  • Sonunda mahzene ulaşacaklar, ancak bir sis duvarı ile kaplanacak. Bu nedenle, oyuncuların mührü girmek için bir Taş Kılıç Anahtarı ile mührü kırmaları gerekecektir. Mahzene girdikten sonra, Kararmış Elden Ring, içinde St. Trina Kılıcı olacak bir sandık bulacak.

10 Mukavemet, 12 El Becerisi ve 14 Zeka gereksinimi ile kılıç, Rünleri hem El Becerisi hem de Zeka içine sokan oyunculara mükemmel şekilde uyar. Kılıcın Ash of War, Mists of Slumber, silahı oyundaki daha zor karşılaşmaların bazılarında çok etkili kılıyor, çünkü Aradaki Toprakları keşfetmeyi önemli ölçüde kolaylaştırabiliyor.

Elden Ring’deki birçok düşman için uyku birikimi oldukça etkili olsa da, bazı patronlara ve elit düşmanlara karşı etkili olmayacaktır. Ancak Leonine Misbegotten ve Margit the Fell Omen gibi düşmanlar için, Ash of War çok faydalı olabilir.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/news-how-obtain-sword-st-trina-elden-ring?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın