Elden Ring’de Mimic’s Veil nasıl elde edilir


Elden Ring, Tarnished’in oynaması için çok sayıda eğlenceli öğeye sahiptir ve her biri kendi benzersiz beceri ve yeteneklerini masaya getirir.

Topluluğun tepetaklak düştüğü böyle bir öğe, oyundaki en zorlu karşılaşmalardan bazılarını gizlice atlatmak için açık ara en etkili öğelerden biri olan Mimic’s Veil’dir. Ek olarak, Mimic’s Veil düşmanları kandırmak ve onlarla akıl oyunları oynamak için mükemmel bir öğe olduğundan, oyuncular istilalar sırasında bunu oldukça fazla kullanıyorlar.

Dostça Elden Ring ipucu: Margit size zor anlar yaşatıyorsa, keşfe çıkın, güçlenin ve sonunda galip geleceksiniz.

Öğe 6 FP tüketir ve kullanıcının yakındaki bir nesneyi taklit etmesine ve görünmesine izin verir. Heykellerden ağaçlara ve geyiklere kadar, Tarnished istedikleri her şey gibi cosplay yapabilir ve bunu PvP sırasında düşmanları kandırmak için değerli bir araç olarak kullanabilirler.

Öğe, oyuncuların oyunda oldukça erken öğrenebilecekleri bir şey, ancak öğeyi elde etmek için önce ilk büyük patronları Margit, Fell Omen’den geçmeleri gerekecek.

Perde Stormveil Kalesi’nde gizlenmiş durumda ve topluluktaki birçok kişi onu ele geçirmekte zorlanıyor. Umarım, bugünün rehberi onlara bu konuda yardımcı olabilir.


Elden Ring’de Mimik Peçesini Elde Etmek

Aradaki Toprakların gizli hikayeleri, Kararmışlara rehberlik eder. Elden Ring’e giden yolu dinleyin ve öğrenin.#ELDENRING

Elden Ring’in Stormveil Kalesi, bölgenin her köşesinde gizlenmiş birçok sırrı olan bir labirent labirentidir. Oyuncular Mimic’in peçesine çeşitli şekillerde ulaşabilirler, ancak öncelikle daha çok önerilen iki yöntem vardır.


1) Rampart Tower asansöründen

Elden Ring'de Mimic's Veil nasıl elde edilir

Bu, öğeyi almanın en hızlı yöntemlerinden biridir. Elden Ring Tarnished’in aşağıdakileri yapması gerekecek:

 • Stormveil Kalesi’nin kuzeyinde bulunan Rampart Tower Site of Grace’den asansöre gidin. Bu da onları doğrudan Many Armed Key Master’ın bulunduğu odaya götürecektir.
 • Burada ya düşmanı dışarı çıkarmayı ya da yanından geçmeyi seçebilirler. İkincisi, karakterlerini seviyelendirmek için oldukça fazla rün yatırmış olanlara tavsiye edilir.
 • Oradan, oyuncuların bir sağa dönmeleri, ardından onları bekleyen kırmızı başlıklı iki düşmanın olacağı bir platformlu bir dizi ahşap merdiveni tırmanmaları gerekecek.
 • Onları indirdikten sonra, bir Sandığın yanı sıra Sürülmüş Şövalyenin bulunduğu bir odaya başka bir sete tırmanmaları gerekecek. Odada, etrafına bir sürü boş sandalye yerleştirilmiş uzun bir masa olacaktır.
 • Banished Knight’ı yendikten sonra, oyuncular sandığa erişebilir ve ödül olarak Mimic’s Veil’i alacaklar.

2) Rampart Tower Birds çıkışından

Elden Ring'de Mimic's Veil nasıl elde edilir

İkinci yöntem, düşük seviyeli oyuncular için biraz daha güvenilirdir, çünkü bu rotayı kullanmak istediklerinde Many Armed Key Master ile yüzleşmek zorunda kalmayacaklardır. Bu yöntemi kullanmak için oyuncuların aşağıdakileri yapması gerekir:

 • Ateş varillerine tünemiş çok sayıda Fırtına Şahini görecekleri Kuşlar çıkış alanından Rampart Tower Grace Sitesi’nden çıkın.
 • Oyuncuların burada dikkatli olmaları ve kuşları birer birer indirmeleri gerekecek, çünkü özellikle bu aşamada verdikleri hasar miktarı ile başa çıkmak oldukça zor olabilir.
 • Oyuncuların çatı boyunca koşmaları ve sağdaki bir binaya inmeleri ve açık kapılı kubbe benzeri figüre ulaşana kadar devam etmeleri gerekecek.
 • İçeri girdikten sonra aşağı inmeleri ve dışarıya açılan, bir şövalye ve bir meşale taşıyıcısının olacağı daha küçük odadan geçmeleri gerekecek.
 • Oyuncu ya onlarla yüz yüze gelebilir ya da uzak uçtaki küçük bir odaya doğru koşarak geçebilir. Ardından, Sürgün Şövalyesi oldukları alana ve içindeki eşyanın bulunduğu sandığa ulaşana kadar bir dizi küçük odadan geçebilirler.
 • Kararmış Elden Ring’in şimdi düşmanı tekrar yenmesi ve ardından Mimik’in Peçesini talep etmek için sandığı açması gerekecek.

Öğe ile oynamak çok eğlenceli ve Elden Ring topluluğu, hem PvE’de hem de PvP’de çeşitli şekillerde onunla çok sayıda deney yapıyor.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/esports/how-obtain-mimic-s-veil-elden-ring?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir