“Eksik bir galibiyet öngörüyorum”


Lakay Takımı baş antrenörü Mark Sangiao, Prime Video 4’te ONE’ın ana etkinliğine ilişkin tahminini verdi. Hafif sıklet dünya şampiyonu Christian Lee, Kiamrian Abbasov’a karşı çifte şampiyon olmayı deneyecek ve ağırlık sınıfında yükselecek.

Kilo kaybettikten sonra, Kiamrian Abbasov dünya şampiyonluğunu terazide elinden aldı, bu da unvanın sadece Christian Lee için söz konusu olduğu anlamına geliyor. Etkinlik canlı ve Prime Video aboneliği olan Kuzey Amerikalı izleyiciler için ücretsiz.

Stephen Loman ve Kevin Belingon’un da kartta yarıştığı Lakay Takımı ve Mark Sangiao için de büyük bir gece.

ONE Championship ile yaptığı bir röportajda Sangiao, Lee ve Abbasov arasındaki karşılaşmayı şöyle değerlendirdi:

“Christian Lee’nin Kiamrian Abbasov’a karşı gerçekte ne yaptığını göreceğiz. Bu konuda dünya şampiyonunun tarafını tutuyorum ve Kiamrian Abbasov’un nakavtla kazanacağını tahmin ediyorum.”

‘Savaşçı’ Christian Lee, kaybının intikamını Ok Rae Yoon’a aldıktan ve Ağustos’ta hafif siklet unvanını geri kazandıktan sonra bir ivme dalgası sürüyor.

Baskın bir performansın ardından hızlı bir geri dönüşle Lee, boş orta sıklet kemeri için savaşırken, şimdiye kadarki en genç eş zamanlı çoklu sıklet dünya şampiyonu olmaya çalışacak.


“Dizi eskisinden daha güçlü olacak” – Mark Sangiao, Lito Adiwang’ın tamamen iyileşme yolunda olduğunu söylüyor

Lakay Takımı, sürekli olarak Asya’nın en iyi takımları arasındadır. Ekibi Stephen Loman ve Kevin Belingon’un temsil ettiği Prime Video 4’teki ONE, tarihlerinde başka bir büyük gece.

Sangiao’nun en iyi öğrencilerinden biri olan ONE saman siklet Lito Adiwang, Mart ayından bu yana sakatlığı nedeniyle kenara çekildi ancak iyi bir ilerleme kaydediyor.

ONE X’te Jeremy Miado ile yaptığı kavgada ‘Thunder Kid’, ikinci rauntta ACL yırtığı yaşadı. Daha sonra dikkatini tamamen iyileşmeye ve daha da güçlü bir şekilde geri dönmeye çevirdi.

Mark Sangiao geçtiğimiz günlerde ONE Championship ile yaptığı bir röportajda Adiwang’ın dönüşü hakkında bir güncelleme verdi. Takım Lakay baş antrenörü şunları söyledi:

“Ona sadece dizinin tamamen iyileştiğinde eskisinden daha güçlü olacağını söylüyorum. Ona her zaman pozitif kalmasını söylüyorum ve olumsuz düşünceleri olmayacağından emin olmak için ona kulak vermek için her zaman buradayım.”

29 yaşındaki oyuncunun rekabete geri dönmesi, ONE Championship dünya şampiyonluklarını kovalamaya devam eden Lakay Takımının mevcut rakip kadrosuna önemli ölçüde katkıda bulunacaktır.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/mma/news-team-lakay-coach-mark-sangiao-says-christian-lee-vs-kiamrian-abbasov-ends-finish?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir