“Eğer LeBron James bu son 20 yılda olmasaydı, bahsettiğimiz adam Durant’tir”


Kevin Durant, Kyrie Irving ile birlikte şampiyonluğu kazanmak amacıyla kendisine yeni bir rota çizmeyi umarak 7 Temmuz 2019’da Brooklyn Nets’e katıldı. Üç yıl oldu ve forvet henüz Nets’i geride bırakmadı. NBA Doğu Konferansı yarı finali.

Golden State Warriors’tan çıkışı eleştirildi ve zaman şüpheciliğin haklı olduğunu kanıtladı. Warriors’ın 2022 şampiyonluğunu kazanmasıyla Durant’in Nets’ten ayrılma isteği yersiz değil, çünkü görünüşe göre şampiyonluk yarışına pek yakın değiller.

SiriusXM’in spor radyo sunucusu Justin Termine, Nets’e 2014 MVP’sini elinde tutmasını tavsiye etti ve sözleşmesinin hala dört yılı olduğunu söyledi. Durant’in hayatında bir kez görebileceği bir oyuncu olduğunu ve bu nedenle Nets’in onun gibi bir oyuncuyu bir daha nadiren alacağını savundu.

Termine, LeBron James resimde olmasaydı, KD’nin son on yılda kolayca konuşulacağına inanıyor. Durant’in ligdeki tartışmasız en yetenekli oyuncu olduğunu ve Nets’in onu bırakmasının bir kayıp olacağını öne sürüyor.

Termine, “Kevin Durant ile dört yıl daha sözleşmeniz var” dedi. “Dört yıl daha, Durant Brooklyn’de sözleşmeli. Ve Nets bir daha asla onun gibi bir oyuncu alma şansına sahip olmayabilir. Şansımız var, bizim hayatımızda olmayacak. Durant hayatta bir kez- tip oyuncu

“Son 20 yılda LeBron James olmasaydı, bahsettiğimiz adamın Durant olduğunu iddia edebilirsiniz. İşte bu kadar yetenekli.”


NBA analisti, Kevin Durant’i takas ederlerse Brooklyn Nets’in kaybeden tarafta olacağı konusunda ısrar ediyor

Brooklyn Nets genel müdürü Sean Marks, takas bulmak için Kevin Durant ve işletme müdürü Rich Kleiman ile yakın çalışma konusunda anlaştı. Brooklyn, yalnızca Nets için bir organizasyon olarak işe yarayan bir takası kabul edeceğini açıkça söyledi.

Brooklyn Nets GM Sean Marks, Kevin Durant ve işletme müdürü Rich Kleiman ile franchise yıldızı için bir takas bulmak için çalışıyor, dedi Kleiman ESPN’e.

Justin Termine, Nets’in herhangi bir takas senaryosunu kazanamayacağı görüşünde. KD gibi yüksek kaliteli bir oyuncuyu takas ederek, franchise’ın “anlaşmayı kaybetmekle sonuçlanacağını” söyledi.

Termine, “Kevin Durant kalibresinde bir adamı takas ederseniz, o anlaşmayı kaybedersiniz” dedi. “Sonunda takası kazanamayacaksın. Nets o anlaşmayı kaybedecek.”

Nets’in 33 yaşındaki oyuncu için taleplerini talep ettiği bildirildi. Alındığı söylenen teklifler beklenenin çok altında olduğu için, franchise’lar istenen gereksinimleri karşılayamadı.


Joseph Schiefelbein tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/basketball/if-lebron-james-exist-last-20-years-guy-we-re-talking-durant-nba-analyst-believes-nets-might-never-player-good-kevin-durant-says-keep?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir