Edward Owen kimdir? Camille Vasquez’in erkek arkadaşı hakkında her şey halka açık bir şekilde görüldü


Johnny Depp-Amber Heard davasının kararının açıklanmasından günler sonra, ünlü avukat Camille Vasquez, erkek arkadaşı Edward Owen ile görüldü. Çift, Virginia’daki bir otelden ayrılıp havaalanına doğru yol alıyorlardı. 37 yaşındaki oyuncunun arabasına binmeden önce bir hayranıyla fotoğraf çektirmek için durduğu görüldü.

38 yaşındaki Edward Owen’ın 2017’den beri WeWork’ta yönetici olduğu bildiriliyor. Şirket, Avrupa, Orta Doğu ve Asya’daki gayrimenkulleri işlemesiyle tanınıyor. İşi, yeni pazarlardaki yerleri keşfederek ve ev sahipleriyle anlaşmalar müzakere ederek küresel bir müşteri oluşturmayı gerektiriyor.

Owen, organizasyona katılmadan önce ABD, Hong Kong ve Çin merkezli Swire Property için geliştirici olarak çalıştı.

youtube kapağı

Camille Vasquez’in erkek arkadaşı hakkında bildiğimiz her şey

Kaynaklar, avukatın Edward Owen ile Kasım ayında Londra’daki lüks bir gastropubda tanıştığını iddia ediyor. İçeriden biri, ilişkilerinin hala yeni olduğunu “ama Edward’ın ona aşık olduğunu” açıkladı. İçeriden ekledi:

“Bu dava başladığından beri Camille’i ABD’de ziyaret etti ve dava biter bitmez onu İngiltere’de ziyaret etmeyi planlıyor. Uzun bir mesafe ve ikisi de kendi kariyerlerinde yüksek uçuyorlar, ancak işe yaramasını umuyorlar.”

Property Forum, Owen’ın ticari gayrimenkul sektöründe 12 yıllık deneyime sahip olduğunu belirtiyor. Cambridge Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Royal Institution of Chartered Surveyors üyesidir.

Camille Vasquez’in ilişkisi ilgi odağı haline gelmeden önce, Vasquez ile çıktığını ne doğruladı ne de yalanladı. Karayip Korsanları yıldız. Fairfax County Adliye Sarayı’nın dışında, paparazziler ona flört hayatı hakkında soru sorduğunda, o da aynı şekilde sessiz kalmayı tercih etti.

youtube kapağı

Johnny Depp hayranları, sansasyonel iftira davası sırasında Heard’ı yere serdikten sonra onun Vasquez ile anlaştığını görmeyi umuyorlardı. Birçok kişi aktörün Camille Vasquez ile çıktığına ikna olurken, beden dili uzmanları iki flörtün sadece onun jüriye olan sempatisini artırmak için bir girişim olduğunu analiz etti. Beden dili uzmanı Judi James şunları söyledi:

“Birisi mahkemede adını temize çıkarmaya çalıştığında, hukuk ekiplerinin davranışları ve onlarla etkileşim biçimleri, bir jüriye ve bu boyutta bir davada dünyanın geri kalanına çok güçlü bir şekilde etkili sözlü olmayan mesajlar gönderecektir. ”

James, Depp’in “göz teması, çekicilik ve hatta Vasquez’e karşı koruyucu ilgi becerilerini” göstererek sevilebilirliğini geliştirdiğini de sözlerine ekledi.

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/pop-culture/who-edward-owen-all-camille-vasquez-s-boyfriend-couple-spotted-public?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel