EDHO’DA SON DAKİKA – EDHO’nun Hızır Çakırbeyli’si Oktay Kaynarca’dan flaş açıklama! EDHO devam edecek mi? EDHO salı günü var mı?

SON DAKİKA EDHO HABERİ – atv ekranlarında reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca’dan flaş bir izah etme geldi. ‘Hızır Çakırbeyli’ EDHO’yla ilgili yaptığı açıklamada “Artık diğer bir kanalla muhtemel değil, bitti” dedi. (Eykiya Dünyaya Hükümdar Olmaz haberleri)

atv’de uzun yıllar yayınlanan ve geniş bir hayran kitlesine ulaşan meşhur dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da (EDHO) “Hızır Çakırbeyli” karakterini canlandıran Oktay Kaynarca’dan yeni yorumlama geldi. Daha önce EDHO’yla ilgili veda açıklaması yapan Oktay Kaynarca yine aynı doğrultuda bir açıklama kullandı ve şunları söyledi: “Artık başka kanalla muhtemel yok, bitti” EDHO’nun başrol oyuncusu Oktay Kaynarca diğer bir diziye başlayıp başlamayacağı sorusuna ise “Yaşam bu belirli olmaz” dedi.

Oktay Kaynarca’nın daha önce EDHO’yla ilgili yaptığı izah etme ise şöyleydi:

“At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zorlama olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir’ Cengiz Han….

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son esas kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza ölümsüz teşekkürler. Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, çoğu rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan tüm olumsuzluklara karşısında duruş biçiminiz, etik tavrınız, meslek disiplininiz ve yaşadıklarınıza karşın sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sıhhat. Ara Sıra söz biter, yol biter, gezi biter fakat her bitiş bir başlangıçtır. Güzelce kalın…”

EDHO'DA SON DAKİKA - EDHO'nun Hızır Çakırbeyli'si Oktay Kaynarca'dan flaş açıklama! EDHO devam edecek mi? EDHO salı günü var mı?

EDHO’nun Ömür’ü Ceren Benderlioğlu’dan da tanımlama gelmişti. Ceren Benderlioğlu yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı:

Yorum yapın