EDHO’DA SON DAKİKA – EDHO’nun Hızır Çakırbeyli’si Oktay Kaynarca’dan flaş açıklama! EDHO devam edecek mi? EDHO salı günü var mı?

SON DAKİKA EDHO HABERİ – atv ekranlarında reyting rekorları kıran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca’dan flaş bir izah etme geldi. ‘Hızır Çakırbeyli’ EDHO’yla ilgili yaptığı açıklamada “Artık diğer bir kanalla muhtemel yok, bitti” dedi. (Eykiya Dünyaya Hükümdar Olmaz haberleri)

atv’de uzun yıllar yayınlanan ve geniş bir hayran kitlesine ulaşan ünlü dizi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da (EDHO) “Hızır Çakırbeyli” karakterini canlandıran Oktay Kaynarca’dan yeni izah etme geldi. Daha önce EDHO’yla ilgili veda açıklaması yapan Oktay Kaynarca tekrar benzer doğrultuda bir açıklama kullandı ve şunları söyledi: “Bundan Böyle başka kanalla mümkün değil, bitti” EDHO’nun başrol oyuncusu Oktay Kaynarca diğer bir diziye başlayıp başlamayacağı sorusuna ise “Yaşam bu kesin olmaz” dedi.

Oktay Kaynarca’nın daha önce EDHO’yla ilgili yaptığı tanımlama ise şöyleydi:

“Beygir sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir’ Cengiz Han….

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana değin devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza baki teşekkür ederim. Yedi sene birlikte yol yürüdüğüm, çoğu rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan tüm olumsuzluklara aleyhinde duruş biçiminiz, etik tavrınız, meslek disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize afiyet. Bazen söz biter, yol biter, seyahat biter fakat her bitiş bir başlangıçtır. Hoş Bir Şekilde kalın…”

EDHO'DA SON DAKİKA - EDHO'nun Hızır Çakırbeyli'si Oktay Kaynarca'dan flaş açıklama! EDHO devam edecek mi? EDHO salı günü var mı?

EDHO’nun Ömür’ü Ceren Benderlioğlu’dan da açıklama gelmişti. Ceren Benderlioğlu yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı:

Yorum yapın