Eddie Jones: İngiltere, All Blacks’e karşı mücadelede kaldı | Oyuncuların sahada kararlarına güveniyorum | Rugby Birliği Haberleri


“Bizden daha iyi takımların All Blacks’e karşı düştüğünü ve 40 veya 50 puan kaybettiğini gördünüz. Mücadelede kalmazsanız, havaya uçabilirsiniz. Mücadelede kaldık; her zaman sonuca bağlı Karar vermelerine güveniyorum. Sahada değilim, onlara erişimim yok”

Son Güncelleme: 19/11/22 21:11

Eddie Jones, İngiliz oyuncularının sahadaki kararlarına güvendiğini ve ruhlarını selamladığını söylüyor

Eddie Jones, İngiliz oyuncularının sahadaki kararlarına güvendiğini ve ruhlarını selamladığını söylüyor

Eddie Jones, İngiltere tarafının Yeni Zelanda’ya karşı “mücadelede kalma” ruhunu selamladı ve oyunculara, oyunun sonunda topa vurma seçimleri de dahil olmak üzere kararlara güvendiğini ekledi.

Beauden Barrett için geç bir sarı kart çok önemliydi ve İngiltere, üç dramatik geç denemenin ardından Twickenham’da All Blacks ile 25-6’dan 25-25 berabere kaldı.

Yedek pervane Will Stuart (iki) ve bek Freddie Steward, son sekiz dakikada – sonuncusu son dakikada geldi – Barrett, Marcus Smith yaklaştığında alaycı bir şekilde oyunu bırakamadığı için sarı kart gördükten sonra gol attı.

Son iki denemeyi dönüştüren Smith, İngiltere yeniden başlatma talebinde bulunduktan sonra, son oyunda hala 14 ile karşı karşıya kalmasına rağmen, All Blacks 14 sayı önden bir Testi kazanamadığı için topu dışarı atmayı seçti. ilk kez.

Jones, “İlk yarıda muazzam bir ruhla oynadığımızı düşündüm. Yeni Zelanda ilk yarıda harikaydı ve Yeni Zelanda’nın ilk yarıdaki kadar iyi oynadığını hatırlamıyorum” dedi.

İngiliz oyuncular, durumu 25-6'dan 25-25'e geri döndürdükten sonra seviniyor

İngiliz oyuncular, durumu 25-6’dan 25-25’e geri döndürdükten sonra seviniyor

“[They were] Agresif, sert vuruşlar, hücum vuruşları. Sadece orada takılmak zorunda kaldık.

“Orada asılı kaldık ve orada kaldık ve ardından ikinci yarının başında üzerlerinde biraz baskı kurabildik. Ve ikinci yarının ilk 20 dakikasında baskın takım olduğumuzu düşündüm ama herhangi bir puana dönüşmedi.

“Birdenbire biri sihirli bir toz üfler ve paslar tıklamaya başlar, çizgiler biraz daha keskindir ve bitiricilerimizin gelip oynamak istediğimiz oyunu gerçekten geliştirdiğini düşündüm. Bazen bu olur.

“mako [Vunipola] geldi ve sahanın ortasında gerçekten iyi çizgiler attı, bu da dışarıdan biraz daha düz atak yapmamızı sağladı. Böylece oyun değişti.

“Böyle bir ruhla oynadığımız bizim için gerçekten önemli bir maç.

Freddie Steward, İngiltere'nin 25-6'dan 25-25 berabere kaldıkları üç geç dramatik denemesinden birini attı.

Freddie Steward, İngiltere’nin 25-6’dan 25-25 berabere kaldıkları üç geç dramatik denemesinden birini attı.

“Takım için iyi bir an, Yeni Zelanda’ya karşı ilk Testlerini oynayan pek çok oyuncu var ve bu bazen biraz ürkütücü bir deneyim olabiliyor çünkü peşinizden geliyorlar.

“Ateşin bu vaftiziyle başa çıkmayı becerebilmelidir ve bazen bunu başaramazsınız. Ama bundan ders çıkarmalısınız ve bir dahaki sefere onları oynadıklarında daha iyi olacaklar.

“Bizim için, birkaç farklı şekilde oynayabilecek bir takım kuruyoruz. Çok daha agresif, hücum oyunu oynayabilmek, son birkaç dakika gibi üzerinde çalıştığımız bir şeydi.” [of the Test].

“23 kişilik kadronun rolü bizim için çok önemli. 23’ler maçı kazanıyor.”

Yedek pervane Will Stuart, son sekiz dakikada iki gol attı

Yedek pervane Will Stuart, son sekiz dakikada iki gol attı

Özellikle Smith ve İngiltere’nin saat kırmızıdayken topa vurma seçimi sorulduğunda Jones, oyuncularının kararlarını desteklediğini söyledi.

“Her zaman oyunculara bağlıdır. Karar vermelerine güveniyorum” diye ekledi.

“Sahada değilim, onlara erişimim yok. Bu yüzden onların kararlarına güveniyorum.

Jones'un tarafı, desteklediğini söylediği son oyunda topu sahadan atmayı seçti.

Jones’un tarafı, desteklediğini söylediği son oyunda topu sahadan atmayı seçti.

“İkinci yarı gerçekten iyi oynadığımızı düşündüm. Maçı kazanamadığımız için hayal kırıklığına uğradık ama beraberlik beraberliktir ve ilk yarıdaki hakimiyetleriyle düşebilirdik.

“All Blacks’e karşı bizden daha iyi takımların düştüğünü ve 40 veya 50 puan kaybettiğini gördünüz. Kesinlikle paramparça oldu.

“Mücadelede kalmazsanız, uçup gidebilirsiniz. Biz mücadelede kaldık ve bence liderlik ekibi olağanüstüydü. Owen [Farrell] 100. şapkasında harika bir iş çıkardı, [Ellis] Genge ve [Jack] İyi değil.

Kaptan Owen Farrell, geç alınan kararla ilgili şunları ekledi: “Sadece nerede olduğumuzu görmek istedik. İleriye gidersek, öne geçersek ve bir fırsatımız olursa, o zaman onu değerlendirmek istedik ve eğer İyi bir karar vermek istemedik ve bence yapılan da buydu.”
Kaynak : https://www.skysports.com/rugby-union/news/12040/12751331/eddie-jones-england-stayed-in-the-fight-vs-all-blacks-i-trust-the-playerss-decisions-on-the-pitch

SMM Panel PDF Kitap indir