Eda Erdem’den transfer ve Fenerbahçe itirafı! Voleybolu bırakmak istediği takım…

A Milli Voleybol Takımı ve Fenerbahçe Bayan Voleybol Takımı’nın vazgeçilmez isimlerinden biri olan kaptan Eda Erdem Milliyet’e özel açıklamalarda bulundu.

‘İTALYA VE İSPANYA’DAN TEKLİF ALDIM’
Uzun senelerdir Fenerbahçe’den oynayan ve diğer takımlardan önerge aldığını ifade eden deneyimli isim; ‘Avrupa’dan öneri aldım evet. İtalya’dan, İspanya’dan aldım fakat gitmeyi hiç düşünmedim. Bulunduğum yerden çok memnundum. Gitmemi gerektirecek bir şey olmadı. Burada belki biraz profesyonel düşünmüyorum katılırsınız katılmazsınız ama burası benim için çok ayrı. Burası benim için bir aile. Ben kendimi burada bir bütün hissediyorum. Burada büyüdüm, burada olgunlaştım. Gidip diğer bir yerde kariyerime gitme düşüncesi olmadı. Ben böyle olmasını tercih ettim.’ ifade etti.

‘FENERBAHÇE’DE BIRAKMAK İSTİYORUM’
Türk voleybolu ve Fenerbahçe’nin efsanesi konumunda yer alan kaptan geleceğiyle ilgili; ‘Bu sene 3 yıllık kontratım başladı. Ilk Olarak bu 3 senede kulübüme en iyi şekilde hizmet etmek istiyorum. Kariyerimi burada sonlandırmak istiyorum. Oysa hala içimde voleybol oynama ricası, aşkı devam ediyor. O beni bırakana dek voleybola devam.’ dedi.

Yorum yapın