ECS T10 Bologna 2022, Eleme 1 için Fantezi Kriket İpuçları, Bugünkü Oynama 11 ve Saha Raporu


Trentino Aquila (TRA), Cumartesi günü Bologna’daki Oval Rastignano’da ECS T10 Bologna 2022’nin ilk Elemeleri’nde Cricket Stars (CRS) ile karşılaşacak.

Trentino Aquila, A Grubu’nu yenilmezlik serisiyle geride bıraktıktan sonra Süper Beşli etabında da olağanüstü bir performans sergiledi. Zaten dört maçın üçünü kazandılar ve hesaplarına altı puan kaldı. Masanın tepesindeler ve son maçlarında 52 sayı farkla Venezia’yı da geride bıraktılar. Kazanan ivmeyi devam ettirmek için istekli olacaklar.

Trentino Aquila’ya çok benzeyen Cricket Stars da tüm maçlarını kazandıktan sonra B Grubu’nun zirvesinde yer aldı. Onlar da Süper Beşli etapta oynadıkları dört maçın üçünü kazandılar ve aynı puana sahip olmalarına rağmen Tabloda Trentino’nun arkasında ikinci sıradalar. Cricket Stars, son maçlarında Bologna’yı 57 koşuyla mağlup etti.


TRA vs CRS Olası Oynama 11 Bugün

TRA XI

Asad Tanveer, Muhammad Kashif-I, Lovepreet Singh-III, Awais Ashiq, Ali Saquib Arshad (c), Kamran Hussain (wk), Atif Saleem Raza, Qamar Razzaq, Karzai Maroofkhel, Awais Asghar, Sadaqat Ali.

CRS XI

Rajmani Sandhu, Abdul Rehman, Lovepreet Singh (ş), Babar Hussain, Nasir Ramzan (hafta), Attiq Rehman, Sukhpal Singh-I, Mehmoor Javed, Deependra Shekhawat, Haseeb Khan, Nalain Haider.


Maç Detayları

TRA vs CRS, ECS T10 Bologna 2022, Eleme 1

Tarih ve Saat: 16 Temmuz 2022, 14:00 IST

Yer: Oval Rastignano, Bologna


Saha Raporu

Pist, vuruş için iyi olarak kabul edilir ve burada yüksek puanlar oldukça yaygındır. Sunacak çok sayıda koşu var ve bowling oyuncularının fikirlerini kendileri hakkında tutmaları gerekecek. Her iki takım da burada kovalamak ister.


Bugünün TRA – CRS Dream11 maçında en iyi seçimler

Avukat keeper

N Ramzan, kaleci yuvası için harika bir seçim ve sopayla çok formda. Burada yığılması bekleniyor.

hamurlar

Bir Rehman, turnuvada harika bir performans sergileyen heyecan verici genç bir yetenektir. 174 koşu ve ortalama 43.50 koşu ile yarışmada en çok sayı atan üçüncü oyuncu. Ayrıca 180’e yakın bir vuruş oranıyla vuruş yaptı. Rehman, Bologna’ya karşı son maçında iki kale aldı.

çok yönlü

R Singh Sandhu, hem sopayla hem de topla parlama yeteneğine sahip harika bir çok yönlü oyuncu. 166,66 vuruş oranıyla 140 koşu attı ve ayrıca kendi tarafı için altı küçük kapı aldı. TRA vs CRS Dream11 Fantasy Takımınız için harika bir kaptan olacak.

M Kashif, Dream11 Fantasy Side’nize harika bir ek olacak. Şu ana kadar 129 koşu kaydetti ve altı küçük kale alarak topla da harika oldu.

bowling oynayanlar

H Khan yarışmada şu ana kadar topla beraber teslim oldu. 11,10 ortalama ile kendi adına 10 küçük kapı ile yarışmada ortak en yüksek kapı kapıcısıdır.


TRA vs CRS Dream11 tahmin ekibinde seçilecek en iyi 5 oyuncu

R Singh Sandhu (CRS) – 442 puan

M Kaşif (TRA) – 429 puan

Bir Rahman (CRS) – 411 puan

H Khan (CRS) – 407 puan

Tanveer (TRA) – 387 puan


TRA – CRS Dream11 tahmin takımı için önemli istatistikler

R Singh Sandhu: 140 koşu ve altı küçük kapı

M Kaşif: 129 koşu ve altı küçük kapı

Bir Rahman: 174 koşu ve iki küçük kapı

Han: 10 küçük kapı

Bir Tanveer: 209 koşu


TRA vs CRS Dream11 Tahmin Bugün

TRA vs CRS Dream11 Fantastik Öneri #1
TRA vs CRS Dream11 Fantastik Öneri #1

Fantezi Önerisi #1: N Ramzan, A Rehman, A Tanveer, B Hussain, R Singh Sandhu, M Kashif, A Saleem Raza, H Khan, S Singh, S Ali, A Saqib Arshad

Kaptan: R Singh SandhuKaptan Yardımcısı: M Kaşif

TRA vs CRS Dream11 Fantastik Öneri #2
TRA vs CRS Dream11 Fantastik Öneri #2

Fantazi Önerisi #2: N Ramzan, A Rehman, A Tanveer, B Hussain, L Singh, R Singh Sandhu, M Kashif, H Khan, S Singh, S Ali, K Maroofkhel

Kaptan: Bir RahmanKaptan Yardımcısı: H Han

Kaynak : https://www.sportskeeda.com/fantasy-cricket-mantra/tra-vs-crs-dream11-prediction-fantasy-cricket-tips-today-s-playing-11-pitch-report-ecs-t10-bologna-2022-qualifier-1?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir