Dwayne Johnson 2024’te Başkanlık için aday olacak mı?


Dwayne Johnson’ın 2024’te ABD Başkanlığı görevine aday olacağına dair spekülasyonlar, geçen yıldan bu yana çok yaygın. Kara Adam yıldızı, kampanya için halktan ve nakit paradan destek aldı. Ancak, son haberlerde söylentileri yalanladı.

2021’de Dwayne Johnson siyasete ilgi duyduğunu ifade etti ve hatta anketler için araştırma ve analiz yapmaları için insanları işe aldı. En yüksek maaşlı oyuncu, Amerika Birleşik Devletleri’nin iyileştirilmesinde aktif bir rol oynamak isteyerek ülkeyi kendi bayrağı altında birleştirmek istedi.

Ancak Dwayne Johnson’ın şu anda 1 numaralı önceliği ailesi. Aynı nedenle 2024 seçimlerinde Joe Biden’ın koltuğu için meydan okumayı planlamıyor. ile yaptığı röportajda tavrını netleştirdi. Tracy Smith üzerinde CBS Pazar Sabahı. Odak noktası ve öncelikleri, çocuklarına iyi bir baba olmakta yatmaktadır.

“Evet, masanın dışında. Bunu söyleyeceğim çünkü bu işin B tarafını gerektiriyor. Ülkemizi ve içindeki herkesi seviyorum. Baba olmayı da seviyorum. Benim için en önemli şey de bu.” Baba, bir numara, özellikle de kızlarımın hayatındaki bu kritik dönemde,” dedi Johnson.

Dwayne, Tia (4), Jasmine (6) ve Simone (21) adında üç kız çocuğu babasıdır. İş taahhütleri nedeniyle her zaman yollarda olduğu için ikincisiyle fazla zaman geçirmedi. Ancak Brahma Boğa aynı hatayı tekrar yapmak istemez.

“Yollarda olmanın ve o kadar meşgul olmanın nasıl bir şey olduğunu biliyorum, ilk kızımın yanında uzun yıllar yoktum… Bu kritik çağda, hayatlarının bu kritik döneminde büyümek ve işte bu Cumhurbaşkanlığı yapacak. O yüzden bir numaralı önceliğim kızlarım” dedi.

Aşağıdaki klibe göz atabilirsiniz:

Oyuncu ve uluslararası yıldız Dwayne @Kaya Johnson’dan potansiyel bir başkan adayı olarak ciddi bir şekilde bahsedildi ve şimdiye kadar doğrudan reddetmediği bir konuşmaydı. Johnson anlatıyor @thattracysmith bu “Pazar Sabahı” başkan adaylığını ve daha fazlasını reddediyor.

The Rock, gerçek hayatta başkanlık emellerine ulaşamasa da, onları ekranda yaşıyor. Durum komedisi Genç Kaya onun hayatına dayanıyor ve Johnson’ı konu alıyor cumhurbaşkanı adayı 2032’de. Bu, önümüzdeki on yıl için bir spoiler mı? Sadece zaman gösterecek.


Dwayne Johnson’ın en büyük kızı Simone, geçtiğimiz günlerde NXT’de Ava Raine olarak çıkış yaptı.

Simone Johnson, babasının sürekli desteğiyle profesyonel güreş dünyasında çığır açmıştır. WWE’ye Şubat 2020’de Ava Raine olarak katıldı ancak canlı televizyon çıkışını 25 Ekim 2022 NXT baskısında yaptı.

Artık The Schism’in bir üyesi olan Ava Raine, Stamford merkezli şirketin ilk dördüncü nesil kadın WWE Superstar’ıdır. Henüz büyük bir kan davası yaşamadı, ancak bu, The Bloodline’a olası bir dahil olma veya gelecekte Dwayne Johnson ile bir ekip kurma beklentilerini durdurmadı.


Bu makaleden alıntıları kullanırken, lütfen CBS Sunday Morning’e atıfta bulunun ve transkripsiyon için Sportskeeda’ya bir H/T verin.


Sportskeeda Güreşinin SONRAKİ YÜZÜ SİZ olabilirsiniz. Buraya Tıkla nasıl olduğunu öğrenmek için!

John Cena neden hiç pes etmedi? Sportskeeda Wrestling ekibinden birine söyledi. tam burada.

Hızlı Linkler

Sportskeeda’dan daha fazlası
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/wwe/dwayne-johnson-going-run-president-2024?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

SMM Panel PDF Kitap indir