Dwayne Haskins’in son sosyal medya gönderisi, Steelers oyuncusunun Najee Harris ile neşeli bir ruh hali içinde olduğunu gösterdi


NFL topluluğu, Dwayne Haskins’in ölüm haberini hâlâ sarsıyor. 24 yaşındaki çocuk, Cumartesi sabahı Güney Florida Otoyolunda yürürken bir damperli kamyonun çarpması sonucu trajik bir şekilde öldü.

Beklendiği gibi, ailesine duyduğu duygu ve desteğin dışa vurumu inanılmazdı. 24 yaşındaki oyuncunun son sosyal medya paylaşımı artık viral oldu.

Haskins, Pittsburgh Steelers takım arkadaşı Najee Harris’i Florida’da birkaç Pittsburgh takım arkadaşıyla birlikte sezon dışı program için hazırlanırken videoya çekerken görülebilir.

Videoda, Steelers oyun kurucusunun Harris ile şaka yaptığı ve imzasını istediği duyuluyor. Brett adlı bir Twitter kullanıcısı videoyu sosyal medyasında yayınladı.

dedi ki:

“Dwayne Haskins dün eğlenerek ve şakalaşarak bu videoyu yayınladı. Hayatın ne kadar kırılgan olduğunu hatırlatıyor.”

Dwayne Haskins dün eğlenerek ve şakalaşarak bu videoyu yayınladı Hayatın ne kadar kırılgan olduğunu hatırlatıyor

Oyun kurucu kısa video sırasında iyi bir ruh halindeydi ve birçok kişinin söylediği gibi, hayatın aslında kısa olduğunu sürekli hatırlatıyor. Bir gün mutluydu, takım arkadaşlarıyla şakalaşıyordu, önündeki sezon dışını düşünüyordu, ancak her şey trajik bir şekilde sona erdi.

Dwayne Haskins’e övgüler yağdı

Dwayne Haskins iş başında
Dwayne Haskins iş başında

Beklendiği gibi, 24 yaşındaki için övgüler yoğun ve hızlı geldi, çünkü birçoğu hala onun ölümünü anlamaya çalışıyor. Şu anki koçu Mike Tomlin, bu hayatı kaybetmenin harap olduğunu söyledi.

Tomlin dedi ki:

“Dwayne Haskins’in talihsiz ölümüyle harap oldum ve kelimelerim tükendi. Pittsburgh’a varır varmaz kısa sürede Steelers ailemizin bir parçası oldu ve hem sahada hem de topluluğumuzda en çalışkan çalışanlarımızdan biriydi. Dwayne harika bir takım arkadaşıydı ama birçokları için daha da muazzam bir arkadaştı. Gerçekten kalbim kırık.”

Bu sabah 24 yaşında vefat eden Dwayne Haskins’e nurlar içinde yat ?

Bu zor dönemde düşüncelerimiz ve dualarımız eşi Kalabrya ve tüm ailesiyle birlikte” dedi.

Cleveland Browns yıldızı Myles Garrett, 24 yaşındaki oyuncunun yüzünde bir gülümseme olduğunu her zaman hatırlayacağını Twitter’da paylaştı.

Huzur içinde yat Dwayne Haskins..Ailesine dualar ??Yüzünde hep bir gülümseme vardı ve onu böyle hatırlayacağım.

Robert Griffin III ayrıca oyun kurucunun ailesi için dualar sunarak Tweet attı.

Dwayne Haskins ve ailesi için dualar ??

Pat McAfee ayrıca eski Washington oyun kurucusuna yürekten bir saygı duruşunda bulundu.

Onunla hiç tanışma fırsatım olmadı ama, Dwayne Haskins’in vefat ettiğini öğrendiğimde kesinlikle yıkıldım. 24 yaşında, tüm hayatı hala önündeyken… bir anda gitti. Düşüncelerim onun çevresindeki herkesle aile, arkadaşlar ve takım arkadaşlarının. Fly High Brother

24 yaşındaki oyuncu, 2019 NFL draftında 15. seçimde Washington tarafından draft edildi ve Ocak 2021’de Steelers ile sözleşme imzalamadan önce NFC East franchise’ında iki sezon geçirdi. 24 ile ilgili herkes için gerçekten karanlık bir gündü. yaşında.


Akshay Saraswat tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/nfl/dwayne-haskins-last-social-media-post-showed-steelers-player-cheerful-mood-najee-harris?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın