Dutch Mantell, Jon Moxley’in AEW Rampage maçını övdü (Özel)


Güreş ustası Dutch Mantell geçtiğimiz günlerde AEW Rampage’ın bu haftaki bölümünde Jon Moxley’in Wheeler Yuta ile olan maçına övgüde bulundu.

Moxley ve Yuta, Cuma gecesi şovunun ana etkinliğinde evi yıktı, birincisi unutulmaz bir ileri geri maçın ardından zirveye çıktı. Maç aynı zamanda ROH Pure Champion’ın All Elite Wrestling’deki çıkış performansıydı ve kendini asla pes etmeyen bir tavırla bir yetenek olarak kabul ettirdi.

Sportskeeda Wrestling’in son bölümü hakkında konuşan Tahrik konuşmasıHollandalı Mantell, Wheeler Yuta’yı da övdü. Eski WWE menajeri, 25 yaşındaki oyuncunun kendisine verilen fırsattan yararlandığını açıkladı. Ayrıca Mantell, Jon Moxley ve Wheeler Yuta’nın büyük çaba sarf ettiğini söyleyerek maçı övdü ve her iki oyuncuyla da gurur duyduğunu ekledi.

“O [Wheeler Yuta] bir şansı var, bir şansı var ve bunu bozdurdu. O kadar çok şansın yok. Ancak Jon Moxley’in dediği gibi, ‘iş burada başlıyor.’ onun adına sevindim; Ben gerçekten. Onlar [fans] buna yatırım yapıldı. O maçı görmek istediler. Ve Tony Khan’ın bunu mahvedeceğini sanmıyorum. Çünkü onunla ne kadar çok kurcalarsa, onu mahvetme şansı o kadar artıyordu. Moxley ve Yuta’nın bu işi halletmesine izin verirdim çünkü işi onlar koydular. Bütün işi onlar yaptı ve insanlar ortaya çıktı. Bu adamlarla gurur duyuyorum” dedi Dutch Mantell. [6:30 – 8:35]

Aşağıdan Smack Talk’un son bölümüne göz atın:

Dutch Mantell, Jon Moxley'in AEW Rampage maçını övdü (Özel)

Wheeler Yuta artık resmi olarak AEW’deki Blackpool Combat Club üyesidir.

AEW Rampage’deki maçın ardından Bryan Danielson ve William Regal giriş rampasından aşağı inip ringe girdiler. Eski WWE NXT Genel Müdürü Wheeler Yuta’ya bir el sıkışma teklif etti, ikincisi hemen kabul etti ve Blackpool Combat Club’a resmi girişini işaret etti.

Regal’in birkaç hafta önce AEW Dynamite’a elini uzattığında Yuta’yı tokatladığını belirtmekte fayda var. Olaydan sonra, The American Dragon ve Jon Moxley’e karşı oynadığı maçlarda görülebilen, saçma sapan, çılgın bir kişiliğe büründüğü için tavrında ani bir değişiklik oldu.

Wheeler Yuta ahırın bir üyesi olduğuna göre, hayranlar onun Regal, Mox ve Danielson’ın uzman rehberliğinde daha da iyi performans göstermesini bekleyebilirler.


AEW Rampage’in bu haftaki sayısının sonuçlarına göz atın burada.


Bu makaleden herhangi bir alıntı alırsanız, lütfen Sportskeeda Wrestling’e bir H/T verin ve YouTube videosunu gömün.


Triple H’e ‘Oyun’ adını ilk kim verdi? Daha fazla detay burada. Tıklayın ve kim olduğunu öğrenin!

Arpit Shrivastava tarafından düzenlendi
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/dutch-mantell-praises-jon-moxley-s-aew-rampage-match?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın