Dutch Mantell, AEW kadrosunun WWE’ye göre sahip olduğu büyük bir avantajı özetliyor


WWE ve AEW son zamanlarda popülerlik için şiddetli bir savaşta kilitlendi. Stamford merkezli şirket hala üstünlüğü elinde tutarken Dutch Mantell, AEW’nin kadrosunun rezervasyon stratejisi sayesinde rakiplerinden daha iyi olduğuna dikkat çekti.

2019’da All Elite Wrestling’e başladığından beri Tony Khan, kadrosunu ayırma konusunda temkinli davrandı. Bu, Wheeler Yuta ve Wardlow gibi birkaç orta kart yıldızının oluşturulmasına ve spot ışığa bırakılmasına yol açtı.

Buna karşılık, WWE, herkes yerine birkaç seçkin kişiyi yaşamdan daha büyük statüye getirmek için denenmiş ve test edilmiş yöntemine bağlı kaldı. Bu nedenle, Roman Reigns şu anda markadaki en büyük isim ve kadrodaki herkesi geride bırakıyor.

Sportskeeda’nın SmackTalk programında iki promosyon arasındaki rezervasyon farkı hakkında konuşan Dutch Mantell, AEW’nin stratejisinin daha mantıklı olduğunu çünkü taraftarların en iyi yıldızların yanı sıra orta kart yeteneklerini de tanıdıklarını belirtti.

“AEW ve WWE arasındaki fark, aslında AEW’deki orta kartlarını biliyorsunuz. Kadrolarını biliyorsunuz… Onları her hafta görüyorsunuz. [WWE Superstars], onları biliyorsun. Onları çok iyi tanıyorsun. Ama AEW ile demek istediğim, onları birkaç kez televizyondan çıkarabilirler ama yine de onların kim olduğunu biliyorsunuz.” (53:23 – 53:51)

Özel röportajın tamamına buradan göz atabilirsiniz:

youtube kapağı

Şu an itibariyle AEW, WWE’ye karşı reyting yarışında hala geride. İki markadan hangisinin gelecekte daha popüler ve alakalı kalacağını yalnızca zaman gösterecek.

Dutch Mantell kısa süre önce en iyi WWE yıldızındaki bir kusura dikkat çekti

Güreş emektarı, geçtiğimiz günlerde bir başka önemli güreşçiden bahsederken, gerektiğinde yapıcı eleştirilerde bulunmaktan kesinlikle çekinmiyor.

Bobby Lashley ringde dikkate alınması gereken bir güç olsa da, Mantell kısa süre önce seyirciyle yeterince bağlantı kurmadığını belirtti. Gazi dedi ki:

“hiç hissetmedim [Lashley’s] insanlarla, hayranlarla bağlantı. Taraftarlar yıldız yapar. Dusty Rhodes’u ele alalım… İnsanlar bundan memnundu, Dusty Rhodes’a bağlandılar ve Hulk Hogan’a, Roddy Piper’a, Steve Austin’e ya da The Rock’a bağlandılar. Lashley ile olan kimyası, vücudu ya da işi ile ilgili hiçbir şey yok, hayranlarla olan bağları eksik.”

Mantell’in eleştirilerine rağmen, Lashley kuşkusuz tanıtımın en iyi yıldızlarından biri olarak kabul ediliyor. Dünya çapında ünvanını kaybetmiş olsa da, önümüzdeki haftalarda promosyonun onu nasıl tuttuğunu göreceğiz.


Bu dünyadan alıntılar kullanıyorsanız lütfen Sportskeeda Wrestling’e atıfta bulunun ve YouTube videosunu gömün.


Alberto Del Rio’nun hangi promosyona dava açtığını öğrenin burada
Kaynak : https://www.sportskeeda.com/aew/news-dutch-mantell-outlines-major-advantage-aew-roster-wwe?utm_source=feed&utm_medium=referral&utm_campaign=sportskeeda

Yorum yapın

SMM Panel