Dünya Matchplay: Peter Wright, safra taşlarının unvan savunması öncesinde alevlenmemesini umuyor | Dart Haberleri


Peter Wright, yalnızca safra taşlarının alevlenmesinin onu World Matchplay unvanını korumaktan alıkoyacağına inanıyor 16 Temmuz Cumartesi’den 24 Temmuz Pazar’a kadar – Sky Sports’ta canlı; “Her an alevlenebilir, sadece tereyağlı çörekler yememeye çalışıyorum”

Son Güncelleme: 15/07/22 16:24

Peter Wright, Cumartesi günü Kış Bahçeleri'nde Madars Razma'ya karşı Dünya Matchplay savunmasına başladı

Peter Wright, Cumartesi günü Kış Bahçeleri’nde Madars Razma’ya karşı Dünya Matchplay savunmasına başladı

Peter Wright, şu anda safra kesesinin alınması için bir bekleme listesinde olan İskoç ile World Matchplay savunması öncesinde tereyağına bulanmış krepleri yemekten kaçınmayı planlıyor.

2021 şampiyonu ve 1 numaralı dünya, Cumartesi günü Kış Bahçeleri’nde Letonya’nın ilk çıkışı Madars Razma’ya karşı tacını savunmaya başladı, ancak son haftalarda sağlığı ile mücadele ediyor.

Wright, safra kesesinin alınması için bir bekleme listesindedir ve onun görüşüne göre, yalnızca safra taşlarının alevlenmesinin onu Blackpool’da Phil Taylor Trophy’yi elinde tutmaktan alıkoyacağı konusunda ihtiyatlıdır.

İşte Wright'ın 2021 Dünya Matchplay Şampiyonu olduğu an...

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

İşte Wright’ın 2021 Dünya Matchplay Şampiyonu olduğu an…

İşte Wright’ın 2021 Dünya Matchplay Şampiyonu olduğu an…

“Her an alevlenebilir, sadece tereyağlı krepleri yememeye çalışıyorum” dedi.

“Ben sadece bir ameliyata girmek için bir randevu bekliyorum, bir cerrahla boşlukları olduğunda arayacaklar.

“Doktorlar anahtar deliği ameliyatı ile safra kesemi çıkarmak istiyorlar. Muhtemelen üç ay kadar bir süre olacak.

“Sadece Matchplay sırasında ya da World Series için Avustralya ve Yeni Zelanda’dayken söylemedim. Onlara bazı tarihler verdim ama bir turnuvayı kaçırmak söz konusuysa, bunu kabul etmem gerekecek. “

Krzysztof Ratajski vs Stephen Bunting

Dimitri Van den Bergh vs Callan Rydz

Peter Wright vs Madars Razma

Jonny Clayton vs Rowby-John Rodriguez

Wright, yılın başında Dünya Şampiyonasını kazandı, ancak o zamandan beri formunun “korkunç” olduğunu ve sağlık durumu da dahil olmak üzere bir dizi dış faktörden etkilendiğini kabul ediyor.

“İngiltere Açık’ta o turnuvayı kazanacağımı hissettim, harika hissettim” dedi.

“Joe Cullen oynuyordum ve maçımdan yaklaşık üç saat önce antrenman alanına gittim ve dart atmak için ayağa kalkmadım.

“Çekilecektim ama sahneye çıkmadan 15 dakika öncesine kadar dart atmadım. Ağrım vardı ve dışarı çıkacaktım. Bu hiç hoş değil, daha önce Oyuncular Şampiyonası’nda da olmuştu. yaklaşık bir hafta uyku yok.

“Açıkçası bu sene formum berbattı. Aklımda başka şeyler vardı, uğraşmamız gereken aile meselelerimiz vardı.

“Her şey bir şekilde halledildi, şimdi ne yaptığımızı biliyoruz. Kafam iyi bir boşlukta ve önemli olan bu. Gidip tekrar yapabileceğime inanıyorum, bu sefer sadece daha iyi.

“Diğer oyuncular bunu kazanmak istiyorlarsa antrenman tahtasına geri dönmek zorunda kalacaklar. Gidip tekrar kazanacağım.

“Finale gittim ve kazandım. Kazanmak için ne gerektiğini biliyorum. Kafam doğru ve kafan doğruysa, kendine güvenen birini durdurmak zor.”

Wright ikinci dünya şampiyonluğunu bir Erişte ve bir fincan çayla kutladı

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Wright ikinci dünya şampiyonluğunu bir Erişte ve bir fincan çayla kutladı

Wright ikinci dünya şampiyonluğunu bir Erişte ve bir fincan çayla kutladı

Geçen hafta Barnsley’deki dört günlük ProTour eylemi boyunca sekiz tondan fazla ortalama yayınladıktan sonra Wright, Blackpool’a doğru yükseliş havasında geri döndü.

Geçen yılki turnuvayı inanılmaz bir 104.91 ortalama ile bitiren 52 yaşındaki oyuncu, “Blackpool’da olmayı yenemezsiniz” dedi.

“Biraz Dünya Şampiyonası’na benziyor. Arenaya girdiğinizde tüylerim diken diken oluyor. Pek çok harika insan orada performans sergiledi. Özel bir yerdesiniz.

“Tam zamanında forma girdiğime inanıyorum, ancak hala iyileştirme için yer var.”

Worlds’den bu yana ‘Snakebite’ için karışık sonuçlar

Sky Sports yorumcusu Laura Turner’ın, Wright’ın Blackpool sahnesinde formunu tekrar yakalayacağından şüphesi yok.

“Ocak ayında Dünya Şampiyonası’nı kazanmasından bu yana Wright için karışık bir sonuç paketi olduğunu iddia edebilirsiniz, ancak geçen yıl nasıl oynadığına geri dönerseniz, zaman zaman neredeyse oynanamaz hale geldi” dedi.

“Razma’da kendisini daha önce hiç yenmemiş bir oyuncuyu oynayarak etkinliğe giriyor, bu yüzden umarım ileriye götürmek için ihtiyaç duyduğu güvenle girer.

“Sizce o dünyanın 1 numarası, hüküm süren dünya şampiyonu ve bu formu doğru zamanda bulabilecek biri varsa o da Peter Wright.”

Canlı Dünya Matchplay Dart

16 Temmuz 2022, 19:00

canlı

Sky Sports’ta bir dart şöleni geliyor…

Blackpool’daki ağız sulandıran açılış gecesinde, 2020 şampiyonu Dimitri Van den Bergh’in Callan Rydz’e karşı mücadelesi ve beş kez televizyonda şampiyonluk kazanan Jonny Clayton’ın Rowby-John Rodriguez’e karşı mücadelesi de dahil olmak üzere üç birinci tur çatışması daha yaşanacak.

Dirk van Duijvenbode vs Ryan Searle

Danny Noppert vs Brendan Dolan

Gary Anderson vs Daryl Gurney

Michael Smith vs Andrew Gilding

Pazar günkü öğleden sonraki seansta 2018 şampiyonu Gary Anderson, Daryl Gurney ile karşı karşıya gelirken, 2019 ikincisi Michael Smith, Andrew Gilding’i oynuyor ve Birleşik Krallık Açık şampiyonu Danny Noppert, Brendan Dolan ile karşılaşıyor.

Joe Cullen vs Damon Heta

James Wade vs Martin Lukeman

Michael van Gerwen vs Adrian Lewis

Luke Humphries vs Nathan Aspinall

Michael van Gerwen ve Adrian Lewis, Luke Humphries’in Nathan Aspinall’la, Joe Cullen’ın Damon Heta’ya karşı ve 2007 galibi James Wade’in Martin Lukeman’a karşı mücadele ettiği ağız sulandıran bir Pazar akşamı seansının parçası olarak tungsten devlerinin çarpışmasında buluşuyor. .

Rob Cross vs Chris Dobey

Jose de Sousa vs Gabriel Clemens

Gerwyn Price vs Martin Schindler

Dave Chisnall vs Kim Huybrechts

İlk tur Pazartesi günü, Welshman’ın Alman ilk genç oyuncu Martin Schindler’i ele geçirmesiyle dünya No 2 Gerwyn Price tarafından yönetilen gecenin eylemiyle sona eriyor.

Skysports.com/darts adresindeki günlük Dart haberlerine, mobil cihazlara yönelik uygulamamıza ve Twitter hesabımıza göz atın @skysportsdarts. 16 Temmuz Cumartesi günü Blackpool’daki Winter Gardens’taki World Matchplay için geri döndük – Sky Sports Action’da canlı.
Kaynak : https://www.skysports.com/darts/news/12040/12651829/world-matchplay-peter-wright-hoping-his-gallstones-dont-flare-up-ahead-of-title-defence

SMM Panel PDF Kitap indir