Dünya Matchplay: Michael van Gerwen, Adrian Lewis ile Peter Wright ile karşı karşıya gelecek ve Madars Razma’ya karşı açılacak | Dart Haberleri


Michael van Gerwen, World Matchplay’de birinci tur gişe rekorları kıran bir oyunda ‘İkramiye’ Adrian Lewis ile karşılaşacak, Peter Wright ise Madars Razma’yı ele alacak 32 oyuncu Phil Taylor Trophy için yarışırken, yazın en sevilen etkinliği 16-24 Temmuz tarihleri ​​arasında Blackpool’da gerçekleştirilecek.

Son Güncelleme: 22/11/22 20:03

Michael van Gerwen, Blackpool'daki World Matchplay'in açılış turunda Adrian Lewis ile karşılaşacak - Sky Sports'ta canlı

Michael van Gerwen, Blackpool’daki World Matchplay’in açılış turunda Adrian Lewis ile karşılaşacak – Sky Sports’ta canlı

Michael van Gerwen, Blackpool’daki World Matchplay’de Adrian Lewis ile gişe rekorları kıran bir ilk tur çatışmasına imza attı, son şampiyon Peter Wright ise Madars Razma ile karşılaşacak.

Van Gerwen, Haziran ayında 2019’dan bu yana ilk Premier Lig şampiyonluğunu, Phil Taylor’ın altı kronluk galibiyetine eşit olarak mühürledi.

Ve şimdi Hollandalı, Blackpool’un Kış Bahçeleri’ndeki üçüncü Matchplay’ini ve 2013 finalisti Lewis’e karşı kampanyasını açtığı 2016’dan bu yana ilk maçını kazanmaya odaklanacak.

Eski iki kez Dünya Şampiyonu, Pazar günü Barnsley’deki Players Championship 20’de zafer kazandığında 37 yaşındaki üç yıldan fazla bir süredir ilk sıralama unvanını kazanmasıyla son aylarda eski ihtişamının belirtilerini gösterdi.

Alan, PDC Liyakat Nişanı’ndan ilk 16’yı ve ProTour Liyakat Nişanı’ndan 16 elemeyi içerirken, turnuva için para ödülü 2021 baskısından 100.000 £ artışla 800.000 £’a yükseldi.

Son şampiyon Peter Wright – aynı zamanda Dünya Şampiyonu – unvanını savunmak için teklif verdiği için kazanana 200.000 £ gibi büyük bir miktar dahildir.

‘Snakebite’, Letonyalı Madars Razma’ya karşı kampanyasını açarken, Welshman Gerwyn Price, Almanya’dan Martin Schindler’i devraldı.

2018 şampiyonu Gary Anderson, iki kez yarı finalist olan Daryl Gurney’e karşı zorlu bir açılış maçına sahip.

beraberlik

(1) Peter Wright vs Madars Razma

(2) Gerwyn Price vs Martin Schindler

(3) Michael Smith, Andrew Gilding’e karşı

(4) Michael van Gerwen vs Adrian Lewis

(5) James Wade vs Martin Lukeman

(6) Gary Anderson vs Daryl Gurney

(7) Jose De Sousa – Gabriel Clemens

(8) Jonny Clayton, Rowby-John Rodriguez’e karşı

(9) Dimitri Van den Bergh vs Callan Rydz

(10) Rob Cross ve Chris Dobey

(11) Danny Noppert vs Brendan Dolan

(12) Luke Humphries vs Nathan Aspinall

(13) Joe Cullen, Damon Heta’ya karşı

(14) Dirk van Duijvenbode – Ryan Searle

(15) Dave Chisnall vs Kim Huybrechts

(16) Krzysztof Ratajski vs Stephen Bunting

Skysports.com/darts, mobil cihazlar için uygulamamız ve Twitter hesabımızdaki günlük Dart haberlerine göz atın @skysportsdarts. 16 Temmuz Cumartesi günü Blackpool’daki Winter Gardens’taki World Matchplay için geri döndük – Sky Sports Action’da canlı.
Kaynak : https://www.skysports.com/darts/news/12040/12650114/world-matchplay-michael-van-gerwen-to-face-adrian-lewis-with-peter-wright-to-open-against-madars-razma

SMM Panel PDF Kitap indir