Dünya Matchplay Darts: Michael van Gerwen, Adrian Lewis ve Blackpool’u fethetmeye hazır olduğunu söylüyor | Dart Haberleri


Michael van Gerwen kol ameliyatından döndü ve World Matchplay tacını geri almaya hazır, ancak ilk mücadele etmesi gereken Adrian ‘Jackpot’ Lewis var; 24 Temmuz Pazar gününe kadar Blackpool’daki Winter Gardens’daki her seansı izleyin – Sky Sports’ta canlı

Son Güncelleme: 16/07/22 18:01

Michael van Gerwen, altı yıllık bir kuraklığın ardından World Matchplay unvanını geri almaya kararlı

Michael van Gerwen, altı yıllık bir kuraklığın ardından World Matchplay unvanını geri almaya kararlı

Michael van Gerwen, ilk turdaki rakibi Adrian Lewis’i yenmek ve altı yıllık bir kuraklığın ardından World Matchplay unvanını geri almak için kuzeydeki Las Vegas’a uçtu.

Hollandalıyı en son Gökyüzü sporları Altıncı Premier Lig şampiyonluğunu imzalarken 18 aydan fazla bir süredir ilk PDC Premier etkinliğinde zaferi kutluyor.

Van Gerwen, kalıcı sinir hasarından kaçınmak için fırlatma kolundaki karpal tünel sendromunu düzeltmek için ameliyat için Hollanda’ya döndüğünde Dünya Dart Kupası’nı kaçırmak zorunda kaldı.

Canlı Dünya Matchplay Dart

17 Temmuz 2022, 13:00

canlı

Dünya Matchplay Darts: Michael van Gerwen, Adrian Lewis ve Blackpool'u fethetmeye hazır olduğunu söylüyor | Dart Haberleri

“Lewis olağanüstü bir oyuncu ama bana yeteneğiyle yeterince iş yapıp yapmadığını sorarsanız? Hayır derim.”

MVG, Lewis’in Dünya şampiyonluklarına rağmen başarısızlıkları üzerine

Doktorların en az altı ila sekiz hafta dinlenmeyi önermesiyle Van Gerwen, Amsterdam’daki Dutch Darts Masters’da Danny Noppert’e erken bir yenilgiye uğradığı için çok daha erken harekete geçti.

Ancak Las Vegas ve İbiza’da tatilde dinlenerek vakit geçiren ‘Yeşil Makine’, Pazar akşamı gişe rekorları kıran bir çatışmada 2013 ikincisi Lewis’i düşürmeye odaklanarak rekabet moduna geri döndü.

Van Gerwen, “Fırlatma açısından yüzde 100 iyiyim” dedi. Gökyüzü sporları. “Gerçekten şikayet edemem ama aptalca bir şey yaparsan tabii ki yüzde 100 olmayacaksın.

“Geçen hafta gerçekten iyi çalıştım, gerçekten odaklandım ve iyi gitti, ki bu benim için gerçekten önemli. Ayrıca bunu yapmam gerekiyordu çünkü Adrian Lewis’i oynuyorum ve hepimiz onun neler yapabileceğini biliyoruz. O yapmaz.” her zaman ortaya çıkmaz, ama ne zaman ortaya çıkar [you know] zor bir maç olacak.”

2013'teki World Matchplay'de Van Gerwen ve Adrian Lewis arasındaki klasik yarı finale bir göz atın

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

2013’teki World Matchplay’de Van Gerwen ve Adrian Lewis arasındaki klasik yarı finale bir göz atın

2013’teki World Matchplay’de Van Gerwen ve Adrian Lewis arasındaki klasik yarı finale bir göz atın

Van Gerwen’in Kış Bahçeleri sahnesinde herhangi bir oyunculuğu bekleyip beklemediği sorulduğunda, gülümsedi: “Hepimiz Adrian Lewis’in nasıl olduğunu biliyoruz. O hilelerle dolu, herkes oyununu biliyor. Kendinizi buna hazırlamanız gerekiyor çünkü ayakta duruyor, konuşuyor ve insanlar bunu biliyor.

“Nasıl olsa ona bunu hep söylüyorum, ama aramızda sadece biraz şaka olduğu için her şey yolunda.

“Sahnede birbirinizle oynarken birbirinizi yenmeniz gerekiyor. Ne pahasına olursa olsun onlar da böyle düşünüyorlar.

“Son birkaç yıldır World Matchplay’deki beraberliklerime bakarsanız, yine de bazı zorlu beraberlikler yaşadım, ancak bu sizi daha güçlü bir oyuncu yapıyor. Tam olarak ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz ve artık kolay beraberlik yok. “

Van Gerwen'in 2015'te ilk kez World Matchplay zaferini elde ettiği zamana bir göz atıyoruz.

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

Van Gerwen’in 2015’te ilk kez World Matchplay zaferini elde ettiği zamana bir göz atıyoruz.

Van Gerwen’in 2015’te ilk kez World Matchplay zaferini elde ettiği zamana bir göz atıyoruz.

Lewis ile olan rekabetinden bahseden Van Gerwen şunları ekledi: “Lewis olağanüstü bir oyuncu ama bana yeteneğiyle yeterince iş yapıp yapmadığını sorarsanız, hayır derim.

“Adrian son birkaç yılda biraz şanssız oldu, ama durum bu. Zirveye geri dönmenin yolunu bulmaya çalışıyor ve onu durdurmam gerekiyor. Şu an odak noktam bu.”

Canlı Dünya Matchplay Dart

17 Temmuz 2022, 19:30

canlı

MVG'nin 2012'deki World Matchplay'in ikinci turunda Steve Beaton'a karşı dokuz dart finişine bir göz atın

Daha erişilebilir bir video oynatıcı için lütfen Chrome tarayıcıyı kullanın

MVG’nin 2012’deki World Matchplay’in ikinci turunda Steve Beaton’a karşı dokuz dart finişine bir göz atın

MVG’nin 2012’deki World Matchplay’in ikinci turunda Steve Beaton’a karşı dokuz dart finişine bir göz atın

Joe Cullen vs Damon Heta

James Wade vs Martin Lukeman

Michael van Gerwen vs Adrian Lewis

Luke Humphries vs Nathan Aspinall

Van Gerwen, 2016’dan beri Blackpool’daki ilk unvanını ve 2020’den beri ilk büyük sıralama turnuvasını kazanmayı hedefliyor.

“Premier Lig’de yaptığımın aynısını yapmak zorundayım ve bu doğru zamanda doğru şeyleri yapmak. Sadece keyfinize bakın ve sevdiğiniz şeyleri yapın ki bu da birçok insanın önünde dart oynamaktır.” en yüksek seviye,” dedi, darting yazının gösterişli etkinliği için dördüncü olan Van Gerwen.

“Örneğin Jonny Clayton’a bakarsanız, geçen yıl dört turnuva kazandı ve hepsi sıralamada değildi. Maalesef seçip seçemezsiniz.

“Yarıştığım her turnuvada kazanmak istiyorum ve baktığım tek şey bu. Sıralanmışsa, o zaman bu bir bonus.

“Sıralamada yükselmek istiyorsam Grand Prix, World Matchplay ve Grand Slam of Darts gibi turnuvalarda başarılı olduğumdan emin olmalıyım.”

Skysports.com/darts adresindeki günlük Dart haberlerine, mobil cihazlara yönelik uygulamamıza ve Twitter hesabımıza göz atın @skysportsdarts. World Matchplay’i Blackpool’daki Winter Gardens’ta izleyebilirsiniz – önümüzdeki dokuz gün boyunca Sky Sports’ta canlı.
Kaynak : https://www.skysports.com/darts/news/12040/12653263/world-matchplay-darts-michael-van-gerwen-says-hes-ready-to-conquer-adrian-lewis-and-blackpool

SMM Panel PDF Kitap indir