Dünya Kupası’nın açılış maçında Enner Valencia Katar’a 2 gol atan maçın ardından konuştu!Dünya Kupası'nın açılış maçında Enner Valencia Katar'a 2 gol atan maçın ardından konuştu!

2022 FIFA Dünya Kupası’nın açılış maçında Enner Valencia’ya Katar’a 2 gol, ardından mücadelenin ardından açıklamalarda bulundu.


Enner Valencia, “Bizi desteklemek için Katar’a gelen tüm Ekvadorlular’a teşekkür ediyor. Bize inandılar ve buraya kadar geldiler. Bu milli takımın oluşturduğu hepimiz adına hepsine, burada bulunan ailelerimize müteşekkiriz.” dedi.


33 yaşındaki yıldız, “Takımımıza inancımıza. Bugün grubun çıkma adına ilk adım attık. Bundan sonra neler istediklerini gördük.” kullanım kullandı.


“TARİHİ BİR GOLDÜ İNKAR EDEMEM”


2 golüyle ilgili konuşan Valencia, “Bu gol tarihi bir gol ve çok sevindim, inkar etmem. Beni en mutlu eden şey ülkemin ve takımın yüzünü güldürmek. Her antrenmandan zevk aldığınız. Her maçtan keyif alacağınız. Bu harika bir takım. Başarıları hak ediyoruz ve daha Hayattan beklentilerin de olacak.” kullanım kullandı.

Kaynak : https://www.fotomac.com.tr/dunya-kupasi-2022/haberler/2022/11/20/dunya-kupasinin-acilis-macinda-2-gol-atan-enner-valencia-katar-macindan-sonra-konustu

SMM Panel PDF Kitap indir